Skocz do zawartości

Naruszenie praw własności do znaku towarowego ;)


Mich@ł

Rekomendowane odpowiedzi

jak dostanę to się zastanowię czy odpisać.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ludzie takie pisma dostają już od wielu miesięcy, sam też dostałem dwukrotnie, najlepsze, że za drugim razem dostałem pismo, gdzie ani domena, ani serwer nie były moje, a tylko w stopce był link do mnie ;) Sęk w tym, że jeśli oni takie pisma ślą do nas, to by znaczyło, że w sądzie przegrali sprawę o ochronę znaku towarowego z firmą, która cały czas przecież pozycjonuje się na ten zwrot. To ich konkurencja jest tu głównym podmiotem i jeśli nie potrafią wygrać w sądzie z konkurencją, to ich zarzuty wobec nas są tym bardziej bezzasadne.

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nadgorliwość w formie komunikacji i za odchudzenie moich czekolad nadziewanych toffi skreśliłem wyroby Wedla z jadłospisu ;) i uj ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co Panowie, bojkotujemy Wedla?..

Nigdy nie lubiłem Ptasiego Mleczka i nigdy go nie kupowałem, nie wiem czy z 1 kawałek cały zjadłem tego czegoś w swoim życiu. Jak widać od urodzenia cos czułem, że to jakaś lipa z tym mleczkiem... :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic do Wedla nie mam, ale samo nagłośnienie sprawy może przyhamuje nadgorliwców. I bardzo dobrze bo jakby tak dalej szło, to byśmy popadli wszyscy w paranoję - oni rozsyłając pisma i my zastanawiając się sto razy zanim coś zrobimy w sieci.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To chyba coś o mnie.

1. mail

17.12.08 (Śr), Ewa J <ewa@pocztakwiatowa.> napisał(a):

Od: Ewa J <ewa@pocztakwiatowa.pl>

Temat: Wiadomo¶æ od Wy¶lij kwiaty do Polski - kwiaciarnia internetowa

Do: "Bogus³aw Senator" <kwiatowapoczta@yahoo.pl>

Data: 17 Grudzień 2008 (Środa), 14:35

Szanowny Panie,

Poniższym zapisem narusza Pan prawa patentowe nadane przez Urząd Patentowy firmie Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. Jeżeli jest Pan zainteresowany współpracą z nami bardzo proszę o kontakt w przeciwnym razie dalsze naruszanie prawa patentowego spowoduje skierowanie sprawy na drogę sądową.

cytat " _title_Wyślij kwiaty do Polski - poczta kwiatowa - kwiaciarnia internetowa - kwiaty_/title_ "

Oczekując odpowiedzi pozostaję z poważaniem

Ewa J

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.

2 mail

13.1.09 (Wt), Ewa J <ewa.j@pocztakwiatowa.pl> napisał(a):

Od: Ewa J <ewa.j@pocztakwiatowa.pl>

Temat: Re: Odp: Wiadomo¶æ od Wy¶lij kwiaty do Polski - kwiaciarnia internetowa

Do: kwiatowapoczta@yahoo.pl

Data: 13 Styczeń 2009 (Wtorek), 12:41

Witam Pana,

Ponieważ nie otrzymałam od Pana odpowiedzi na poniższy email przesyłam ponownie informację, o którą Pan prosił. Proszę o ustosunkowanie się do mojej informacji.

Z poważaniem

Ewa J

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.

Ewa J pisze:

Witam Pana,

Używając frazy "poczta kwiatowa" czy "kwiatowa poczta " ( jak w adresie email ! ) - zwtory te są równoznacznie chronione , w swoich reklamach ( poniżej wpis na stronie ) oraz używając tej frazy w kodzie swojej strony.

https://zbiorstron.borkowscy.pl/interesujacastrona-19442.html

Poczta kwiatowa - kwiaciarnia internetowa

WyslijKwiaty.com Kwiaciarnia internetowa. Wyślij kwiaty do Polski za naszym pośrednictwem. Kwiaty na telefon, kwiaty przez Internet. Wysyłamy kwiaty na terenie całej Polski, zamówienia można składać przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

https://www.wyslijkwiaty.com/

wyślij kwiaty, kwiaty do Polski, kwiaciarnia, kwiaty przez internet, kwiaty przez telefon

Mam nadzieję, że nie będziemy musieli takich przepychanek używać przez długi czas. Proszę nie naruszać prawa udzielonego nam przez rejestrację znaku i nie będziemy musieli wówczas prowadzić takich korespondencji.

Z poważaniem

Ewa J

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.

Bogdan Senator pisze:

Witam

Czy może Pani precyzyjnie wymienic czym naruszam Wasze prawa?

Z powazaniem

Boguslaw Senator

3 mail

Witam

W dalszym ciągu nie rozumiem jakie Wasze prawa naruszyłem. Czy nie sądzi Pani, że delikatnie rzecz ujmując w dobrym tonie bylo by podanie podstawy prawnej Waszych roszczeń w stosunku do mojej firmy?. A także czy nietaktem nie jest insynuowanie mi jakichś "przepychanek". To nie ja do Was napisałem i nie ja wysuwam roszczenia. To Wy usiłujecie wywrzeć na mnie presję słowną nie podając na dodatek przewidziwnego prawem uzasadnienia.

Z poważaniem B. Senator

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie porozumienia ACTE:

Warszawa dnia 13 lutego 2013:

Witam,

Piszę do Państwa w kwestii nadużywania marki "adidas".

Nasze służby specjalne spędziły w Państwa sklepach z obuwiem sportowym kilkanaście godzin i ustaliły jak poniżej:

- Państwa sprzedawcy używają swobodnie marki zastrzeżonej "adidas", pokazując pt. klientom obuwie firm ze znakiem "łyżwy" bądź "czarnego kotka".

- Kiedy jeden z klientów poprosił o podanie do przymiarki "adidasów" marki "chwila człowieku", Państwa ekspedient nie wyprowadził go z błędu, informując, że znak towarowy "adidas" jest zastrzeżony, zatem powinien używać jakże popularnego określenia "skórzane ćwiczki" marki "fila"

- W Państwa magazynie zauważyliśmy karteczkę tytułową regału z butami "adidasy", co dla nas jest już nie do pomyślenia.

Zważywszy na powyższe domagamy się wywieszenia w Państwa sklepie banera informacyjnego dla Klientów o powierzchni min. 1 metra kwadratowego o treści: "Adidas jest tylko jeden". Jeśli natomiast Państwo w terminie do dni dziesięciu nie zastosujecie się do naszego zalecenia, skierujemy sprawę na drogę sądową w celu uzyskania odszkodowania za nadużywanie naszego znaku towarowego.

Z poważaniem

mecenas Pierdu Pierdu

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi się oberwało ;)

Dostałem pismo z kancelarii, że mam zarejestrowaną domenę p***k***.cośtam.pl

Cholerka kiedyś zarejestrowałem ją, bo nie wiedziałem że jest to znak chroniony. Jak się zorientowałem (a nie lubię łamać praw autorskich) to nie stawiałem już żadnego serwisu na niej i leżała odłogiem, czekając na wygaśnięcie.

Doszukali się jednak w Nasku i dostałem pismo na 6 stron, że mam zaprzestać niedozwolonych praktyk i ble ble ble...

Domena zarejestrowana jeszcze przez dwa miesiące. Przeznaczam ją do wycięcia.

Miał ktoś taką sytuację, odpisywaliście na pismo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności