Skocz do zawartości

Chrome czy co?


SilverT

Używasz chrome czy jakiejś innej przeglądarki?  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Używasz chrome czy jakiejś innej przeglądarki?

    • Chrome
      41
    • Chromium
      3
    • SRWare Iron
      3
    • Firefox
      60
    • Opera
      20
    • inne
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kiedyś długo Firefox i Chrome ale już mi to przeszło i używam ich tylko aby sprawdzić czy strony nad którymi pracuję poprawnie się wyświetlają. Przez wiele lat nie mogłem się przekonać do Opery ale od kiedy zacząłem używać nie chcę żadnej innej przeglądarki ;)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się przypomniało, kiedyś w KonteStacji w jakiejś audycji wspominali o badaniach, które miały pokazać związek między ilorazem inteligencji a używaną przeglądarką, właśnie to znalazłem: https://www.pcworld.pl/news/373516/Firefox....zegladarka.html

W ostatnim czasie naukowcy AptiQuant zdecydowali się przeprowadzić ciekawe badanie mające na celu zweryfikowanie hipotezy o domniemanym związku pomiędzy poziomem IQ, a wykorzystywaną przeglądarką internetową.

Uczestnikami byli natomiast (w liczbie 100 tysięcy) internauci z krajów, w których językiem urzędowym jest angielski. Trafiali oni na witrynę, na której przeprowadzane było badanie, po wpisaniu zapytania związanego z testem na inteligencję w wyszukiwarce internetowej.

Wyniki mogą nieco zaskakiwać, bowiem okazało się że najniższym poziomem IQ mogą pochwalić się (odpowiednio) osoby korzystające z IE w wersji 6, 7, 9 oraz 8.

W środku stawki ulokowali się użytkownicy Firefoksa i Chrome. Jednak najlepsze wyniki w teście osiągnęli internauci u których wykryto IE z nakładką Chrome, Camino czy Operę.

Warto także zaznaczyć, że kilka dni po opublikowaniu badania, prezes AptiQuant otrzymał pierwsze wiadomości od niektórych użytkowników przeglądarki Internet Explorer, w których rzekomo grożą mu oni pozwem sądowym. Leonard Howard podkreśla jednak, że źle interpretują oni wyniki badania:

"Z badań nie wynika, że jeśli używasz IE to masz niższy poziom inteligencji. Możemy jedynie wnioskować, że jeśli masz niższy poziom inteligencji to bardziej prawdopodobnym jest, że twoją przeglądarką jest właśnie Internet Explorer".

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielokrotnie zdarzalo mi sie, ze G. zaindeksowalo wersje rozwojowe serwisow (czyli bez linkow), po ktorych surfowali programisci, uzywajacy Chrome'a.

wniosek?

jesli zajmujesz sie SEO, to nawet Chrome nie instaluj, chyba ze chcesz pozniej plakac, ze "zbanowali mi zaplecze", "dostalem filtry" itp.

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Lubie schabowego z frytkami i zestawem surowek, jakie mam IQ?

Podaj wzrost, wage i nazwisko panieńskie babki to Ci obliczę ;)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorrow ff10 a co z nią nie tak? bo przecież pięknie nie może być? jamam obecnie ff7 i strasznie mnie drażni to przycinanie do tego stopnia, że zaczynam myśleć żeby się przesiąść na chrome...

Mendax ale to chyba o to chodzi, żeby zaindeksowało prawda? czy nie? ;)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności