Skocz do zawartości

Dead island graliscie?


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio skończyłem grać w grę pt. Dead island

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7304

Jako że w gry nie gram w ogóle ale że zawsze interesowały mnie klimaty "zombie" itd postanowiłem sobie gierkę zakupić i popykać.

Czy może Wy też już w nią graliście? Jak wam sie podobała?

Uważam że była to jedna z najlepszych gier jakie grałem w życiu.

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie po pracy 2-4 h Left4Dead2 dla odprężenia, czyli około 500 h za mną ;) Gra ma niesamowitą grywalność i co najważniejsze, powtarzalność - chcesz grać pomimo wielokrotnego ukończenia kampanii. Podstawą jest dobry team i AI Directory - oskryptowanie odpowiedzialne za losowość elementów rozgrywki - wystąpienia zombiaków, broń, dostępność danych ścieżek i pogody (dwa ostatnie tylko na niektórych planszach). Miód :D

DI - czekałem, kupiłem i trochę się zawiodłem, za mało dynamiczna dla mnie i te misje trochę kipskie - przynieś, zanieś, pozamiataj :) Jest inna od l4d i chyba moje przyzwyczajenie do Valvowskiego wyrobu mnie tu zgubiła. Ale jest na steamie i pewnie będę wracał do niej czasem, jak to fan prawdziwych nieumarłych ;)

empty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i nie jest zła ale przynajmniej na razie za dużo questów w rodzaju idź znajdź misia przynieś itp :) żadnego mordowania ciekawszego ;p Zombie jakby były tylko dla rozrywki ;D

swiatla.auto.pl - zapraszam

Skuteczne pozycjonowanie - rozwiń swój biznes dzięki promocji w Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności