Skocz do zawartości

Specjalisto SEO jeśli umiesz pociąć i zakodować lay...!


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem nie powiem rozglądam się troszke za jakimś fajnym etacikiem -baza kilkudziesięciu klientów -obsługa klienta SEO + PPC może jakaś opieka nad stronami (nie odmówię).

Kolejny raz jestem zniesmaczony głupotą pracodawców.--->Link

- Posiadasz wiedzę z zakresu html, css, php, sql

- Umiesz pociąć i podpiąć stronę pod cmsa

O ile punkt pierwszy rozumiem- w swojej karierze troszkę zaplecz natrzaskałem i tej wiedzy z zakresu podstaw SQL,PHP CSS i HTML-a się naskrobało (w razie możliwości oraz rozsądku zawsze można się troszeczkę czegoś douczyć)....ale:

wyjaśni mi ktoś punkt numer 2?

Jak ktoś ma pisać teksty:"Tomek nie spinaj się takie są wymagania ..." to niech daruje sobie :P.

Nie wiem jak wy-ale ja nie ogarniam.

Czy to że nie umiem pociąć i zakodować layoutu czyni mnie gorszym pozycjonerem :)?

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu szukają jednego człowieka do wielu zadań, taniej niż zatrudniać osobno seowca i grafika, takie polskie realia niestety...

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oferty od razu odrzucaj.

Jak będziesz pracował w firmie która stanowisko SEOwca traktuje jako kolesia od wszystkiego, to szybko się zniechęcisz i odejdziesz.

Tworzenie nowego stanowiska pracy, wymaga wiedzy od osoby która takie stanowisko tworzy, tutaj niestety tego nie ma.

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie stanowi podstawy do szukania zatrudnienia. Można prowadzić własne projekty, można dołączyć do czyjegoś startupu, można współpracować z agencjami deweloperskimi nie ograniczając się do pracy dla jednej. Przychodzą mi do głowy tylko dwa przypadki gdy ktoś chce pracować na etacie. Zdobycie doświadczenia (ale taka osoba nie jet "specjalistą"), ktoś lubi pracować od do i mieć te dwadzieścia parę dni urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre są jeszcze oferty gdzie piszą 10 podpunktów wymagań w tym znajomość CSS, PHP a to są darmowe praktyki przy czym jak już się jest na miejscu to okazuje się że całość roboty to pisanie precli. Znam takie kwiatki.

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qbexus -uwierz mi czasem możesz być nie wiem jak zaradny ale będziesz potrzebował tego etatu- są różne sytuacje w życiu :).

Poza tym wspołpracuje z kilkoma podmiotami w różnych formach rozliczenia ale obiecałem sobie,że w przyszłości spróbuję etatu :).

Mam dziwne odczucie że każdego specjalistę SEO -etatowca traktujesz jako niespecjalistę :) (przecież SPECJALISTA nie będzie tak głupi żeby wyzyskać się na etacie ;) )... Być może coś źle zrozumiałem.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sam znam świetnych specjalistów, którzy oprócz pracy mają całkiem udane życie rodzinne i dla nich etat jest wygodniejszy: praca od 7 do 15 a potem czas dla rodziny a nie z nosem w monitorze do 4 rano :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kiedyś pracowałem za kilka osób, w troche innej branży, czasami po 24h, po kilku latach wypaliłem się kompletnie. Teraz wracam do formy :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności