Skocz do zawartości

Specjalisto SEO jeśli umiesz pociąć i zakodować lay...!


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

mają całkiem udane życie rodzinne i dla nich etat jest wygodniejszy

ja w końcu po tylu latach sobie to życie rodzinne "poukładałem" i też zacząłem szukać "wygodniejszej" formy pracy ale albo stawki są żenujące jak na to co możesz z firm wynieść albo wymagają głupot przez które nie można rozwinąć skrzydeł :/ i dlatego 23:38 a ja dalej z laptopem na kolanach zamiast wygrzewać się między udami :/ taki lajf!

Firmy nie widzą potencjału w seo i oczekują wróżenia z fusów. Z jednej strony się im nie dziwię ale z drugiej jak jestem na rozmowie o pracę w agencji, która obsługuje firmy wydające na adw pół bańki miesięcznie a boją się na seo wyjąć 20-30k zł to jak dla mnie jest to nieporozumienie. Zwłaszcza, że z serpów jest do wyjęcia sporo więcej niż z adw... Ale co ja tam wiem :) żaden specjalista ze mnie bo etatu szukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że treść ogłoszeń układana jest przez osoby nie mające pojęcia o tym czym tak naprawdę jest SEO/SEM i na czym polega praca Specjalisty SEO/SEM. Układający te ogłoszenia albo się nie znają albo im samym brakuje umiejętności.

Druga sprawa to składanie ogłoszeń z innych ogłoszeń. Tutaj się coś skopiuje, tam się skopiuje i jest. No i później wychodzą takie kwiatki.

A czy specjalista musi szukać pracy? Tak i nie. Zależy czy jest zaradny, obrotny i ma znajomości czy woli odbębnić swoje (co nie znaczy, że nie wykonuje świetnej pracy) i wrócić do domu i żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności