Skocz do zawartości

Mało nie spadłem z krzesła - kurs pozycjonowania!


Hellz

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój to Arkanoid :P

A na powaznie to pokazałem schemat uproszczony tylko po to żeby pokazać ,że szkolenia nie mają sensu.

1)Zielone 30 cegiełek nie wymaga szkolenia wymaga czytania internetu

2)Fioletowe cegiełki to praca grupowa bo jeden spec od Seo to może sobie "siąść na Jeża"

Nie można więc tej wiedzy sprzedać bo za ile i jak podzielić pieniądze.Jak mamy wycenić sobie np rok pracy

i co mamy sobie chleb od ust zabrać?? a może reszta sobie nie życzy po co z ludzmi zadzierać.

3)Dla samych zielonych cegiełek to nie szkolenie można to nazwać wyciągiem z internetu przedstawionym publicznie w formie szkolenia za kasę.

4)I co mamy z tego szkolenia nic bo wracamy do domu i pozostałe cegiełki "Nas wykończą" a strona "bęc leży"

5)Kurs myślenia analizowania prowadzenia badań nie zbudujemy.

6)To co napisał Graff to żólte cegiełki

7)Juz dawno temu pisaliśmy żeby być Kinkongiem :rotfl: Seo trzeba mieć:

Podstawy:

-kasę

-wiedzę

-czas (TEGO OD GROMA :D )

-zdolności analityczne

-ludzi

Dodatkowo

-cierpliwość nabytą

-żelazne nerwy

-trochę dystansu

-zgraną paczkę fanatyków SEO:)

-dobre kontakty

-łut szczęscia

I tyle :D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności