Skocz do zawartości

Rzeź w google


szolochow

Rekomendowane odpowiedzi

@Jack Bauer jak znam życie, to kury w UK, albo są bardzo wysokie, albo sa tak wypasione, że lewitują na poziomie umozliwiającym całowanie je bez leżenia w ( )( )

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jack Bauer

Mówiąc delikatnie, jesteś zbyt mało inteligentny aby zrozumieć iż w małych pionowych rozdzielczościach, przy kilku zainstalowanych toolbarach - nie widzisz nic wiecej niż tylko płatne reklamy przed wynikami organicznymi.

Stąd właśnie u birbanda zabierają mu one 60%. Ale chłop się cieszy mimo iz jak większość wypowiadających się tutaj w tym temacie - kompletnie nie kuma o co chodzi.

Pamiętam jak 3 lata wstecz, dzięki mnie zrozumiał co to ranking alexa, może i z tej lekcji wyciągnie jakieś poprawne wnioski, zresztą nie tylko jemu one są potrzebne.

Wiem, też że dla większości z tego forum, analitic to szczyt możliwości w zakresie statystyk.

Niestety, autorskie rozwiązania umożliwiające śledzenie dowolnych poczynań użytkowników na stronie, w/g dowolnie zdefiniowanych kryteriów nie są dla lamerów.

Jak pisalem wyżej, są to bardzo kosztowne rozwiązania na etapie wdrożenia, dlatego pozostaną niedostępne dla 99% z tego forum.

I dlatego między innymi, 99% z tego forum zawsze będzie daleko z tyłu za elitą SEO.

To tyle wykładu na dziś ;)

Pozdrawiam i miłego weekendu życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy fachowiec w branży seo opiera się na własnych statystykach, które dają znacznie więcej informacji o zachowaniu odwiedzających oraz potrafią śledzić konkretne ich poczynania na stronie.

Analitic jest dla początkujących i osób których nie stać na wdrożenie konkretnych dedykowanych rozwiązań w tym zakresie.

oraz

Wiem, też że dla większości z tego forum, analitic to szczyt możliwości w zakresie statystyk.

Niestety, autorskie rozwiązania umożliwiające śledzenie dowolnych poczynań użytkowników na stronie, w/g dowolnie zdefiniowanych kryteriów nie są dla lamerów.

Jak pisalem wyżej, są to bardzo kosztowne rozwiązania na etapie wdrożenia, dlatego pozostaną niedostępne dla 99% z tego forum.

I dlatego między innymi, 99% z tego forum zawsze będzie daleko z tyłu za elitą SEO.

A widzisz... no to tym razem dowaliłeś właścicielowi popularnego blogaska na domenie edu.pl, bo tam są zastosowane GA. Tak więc uważaj używając słowa elita SEO.

PS. Ach, to UK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi Mistrzu ze Zjednoczonego Królestwa proponuję abyś dokładniej przeanalizował swoje elitarne systemy statystyk , mogą one uwzględniać również panoramiczne popularne w tymże królestwie pionowe monitory w komputerach i laptopach.

Jednakże nie sądzę aby poddani Jej Królewskiej Mości aż tak bardzo różnili się (no może tylko tym, że chodzą i jeżdżą odwrotną stroną) od reszty ludzkości.

Rozumiem również niechęć przed przebadaniem malej liczby osób w temacie odróżniania w serpach wyników płatnych od bezpłatnych, mogę nawet zrozumieć braki w umiejętności konfigurowania statystyk google ale nie rozumiem , skąd ta działalność misyjna ?? Nową kolonie chcesz dla Królowej zdobyć ??

Miłej pracy w weekend ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack Bauer

Pamiętam jak 3 lata wstecz, dzięki mnie zrozumiał co to ranking alexa, może i z tej lekcji wyciągnie jakieś poprawne wnioski, zresztą nie tylko jemu one są potrzebne.

Znalazłem te Twoje bzdury z przed 3ch lat :)

niech sobie wszyscy je przeczytają

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...=alexa&st=0

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ GregiUK- mam gdzieś twoje narzędzia,klientów i miliony na koncie. zastanawiam się tylko po co się wypowiadasz na tym forum skoro to za niskie progi dla ciebie? forum to nie gabinet psychiatry żeby wyładowywać frustrację. no chyba że nie stać cię na psychoterapeutę. żal.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsumuje imieninowe brandy od Teścia, mam więc juz na tyle odwagi żeby zapytać - zbanuje go ktoś wreszcie ? :)

Mówiąc delikatnie, jesteś zbyt mało inteligentny aby zrozumieć iż w małych pionowych rozdzielczościach, przy kilku zainstalowanych toolbarach - nie widzisz nic wiecej niż tylko płatne reklamy przed wynikami organicznymi.

No to do K..Wy Nędzy nie odbiera to klikalności wynikom naturalnym ?

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć to on wierzy ale podobno w UK reklamy nad wynikami nie odbierają żadnego ruchu , no i podobno tam maja pionowe monitory ...

Albo .... Ma całkowitą racje bo jeżeli opiera się na własnych doświadczeniach i twierdzi, że u niego nie ma odbierania ruchu to rzeczywiście przy mało konkurencyjnych frazach linki sponsorowane się nie wyświetlają ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie widzieliście tematu jaki pojawił się w wczorajszy, piątkowy wieczór ;) ten temat był czystą definicją określenia "wycieczki personalne", na dodatek ktoś nieźle się napocił, szkoda tylko, że temat tak szybko wyleciał, że nawet Google nie zdążyło go zaindeksować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, dlaczego w ogóle zwracacie na pewne osoby uwagę. Milczenie i ignorancja jest zdecydowanie silniejszą bronią, aniżeli usilne udowadnianie i sprzeczanie się na tak niskim poziomie. Czy jeśli 10 letni chłopiec, zacznie Wam prawić gdzie jest punkt G, to zaczniecie z nim na ten temat debatować, czy uśmiechniecie się i pójdziecie dalej? Na pewnym poziomie nie warto wchodzić w dyskusję, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności