Skocz do zawartości

Rzeź w google


szolochow

Rekomendowane odpowiedzi

Odniosę się do innego usera, ale temat pokrewny: Jeśli ten 10-cioletni chłopiec na forum erotycznym oferuje szkolenia dot. wyszukiwania punktu G i chce za to dużą kasę to obowiązkiem starszych forumowiczów jest go wypytać o kompetencje. A jak pierniczy, że tylko jego elitarna grupa znalazła punkt G a inni forumowicze w życiu nie widzieli nagiej kobiety to należy mu sie kopniak w zadufany tyłek ;) Milczenie i ignorowanie w tym przypadku szkodzi.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oczywiście masz rację, jeśli chodzi o uświadamianie osób, które mogłyby w ten sposób stracić pieniądze i nic konkretnego się nie dowiedzieć - czytaj, zostać oszukane. Jednak, to nie oznacza, że trzeba podczas rozmowy, zniżać się do pewnego poziomu, bo czytający i tak podzielą się na dwie grupy, a jeśli pewna osoba jest ignorowana, nikt nie będzie uważał ją za poważną, a odwrotny efekt jest w przypadku rozmowy na poziomie pantofelków, czy ameb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie ma, a tutaj...

Usiadłem odpaliłem wino i...

Wypiłem je do końca (sorki za mało logiczny wpis), a wątek niewiele się rozwinął...

Takie luźne dygresje:

1. Rzeź w google zawsze była i będzie - chwała im za to bo to zmusza do dokształcania.

2. Rzeź w google - chwała im za to, że więcej osób znajdzie zatrudnienie.

3. A tak na marginesie, nie wszyscy są wielkimi specjalistami, którzy muszą osiągać trudne frazy w TOP 10, część z użytkowników forum jest zwykłymi czeladnikami (tak, jak i ja) i zbiera ochłapy po najlepszych, wpatruje się w najlepszych i cieszy się z tego, że mają z czego żyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie widzieliście tematu jaki pojawił się w wczorajszy, piątkowy wieczór ;)

Widzieliście.

I widzieliście jak szybko zniknął. A zniknął tak mocno, że nawet go w koszu nie było.

Kogoś trochę prawdy zabolało? Bo trochę prawdy w nim było.

Totalna cenzura i brak bezstronności.

Niestety takie działanie moderatorów tylko potwierdza niektóre stwierdzenia zawarte w szybko usuniętym poście.

Mocno żałosne to forum się robi. I to jest przykre.

eM

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się zgodzić, trochę , ba nawet nie trochę to było nie fair i to nie z tego względu, że nie zdążyłem drugi raz przeczytać gdyż bełkotliwy bardzo był ale nie lubię cenzury i nawet jeżeli się z kimś nie zgadzam to na pewno nie zgodzę się aby zakładać takiej osobie "knebel" .

A piszę to pomimo , że uważam osoby które podszywają się pod inne osoby albo nie mają odwagi podpisywać sie pod własnymi wypowiedziami tworząc wymyslone byty za zwykłe szuje bez odwagi, ale nawet szuja ma prawo do wypowiedzi (byleby nie naruszała czyjejś godności) ..

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Gdyby zły, demoniczny Jeż z Transylwanii nie powiedział małemu, nieśmiałemu Erbitowi, które IP, posty i nicki ma banować za furę plusów, to by nie było bana w ogóle. :-) Dzięki temu nieśmiały Erbit przebił plusikowo samego Fejsa i zdobył masę nowych znajomych na piwo, w końcu tajemniczy Jeż nie zawsze będzie miał czas i możność obsłużyć Erbita w Łodzi. :-)

Pozdrawiam, J.

P.S. Jak banujecie coś ciekawego, to podeślijcie kopię na maila do gabinetto z Transylwanii. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Byłaby szybsza błyskawica gdybym nie był z Jeżem na piwie.

ja bym wolał abyście dłużej na tym browarze byli ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności