Skocz do zawartości

Nasze zaplecze pozycjonerskie składa się z ok. 1000 domen


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tego typu biznes dzisiaj masz a jutro... zostają milionowe długi. Kwestia tylko trafienia na urzędnika w skarbówce, jego zachcianki czy zorganizowanej akcji odgórnie. Jeśli ma łeb na karku to lokuje zyski w innych branżach, jeśli nie to będzie jednym z wielu którzy kiedyś coś mieli a dzisiaj często robią za stróży nocnych. :)

P.S. Gimnazjaliści już się ślinią i stawiają stronki na darmowych hostach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo sobie pomyślałem.

Domen wcale nie jest mało. lepiej mieć 1000 dobrych niż 10 000 spamu. Ba nieraz jedna dobra domenka i też można żyć.

Nawet do końca nie czytałem szkoda czasu... Jak nie ściema to i tak trzeba pracować...

P.S. Gimnazjaliści już się ślinią i stawiają stronki na darmowych hostach

I za to są właśnie te bany...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale to, że ktoś przenosi swój biznes poza terytorium RP to nie jest nic nagannego, winę za to, że ktoś chce normalnie żyć i zarabiać to ponoszą nasze (p)osły których sami wybraliście i Wasza decyzja o dołączeniu do eurokomuny ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak gdańszczanie bronią gdańszczanina :D

ziomali trza bronić ;)

A Ty nie wybierałeś?

Nie. Byłem tylko na dwóch pierwszych a głosowałem przeciwko wstąpieniu do eurokołchozu bo od razu wiedziałem, że grozi to większą biurwokracją niż za komuny ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wybierał, gdyby można dawać głosy ujemne :D

Wygrywałby przynajmniej ten, kto by miał mniej na minusie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten typ prowadzenia biznesu, siedzi cicho, tworzy autentycznie coś wartościowego i zarabia na tym, nie pcha się na żadne konferencje i konkursy dla startupów.

Jaka duża odmiana w stosunku do 19-letniej Oli, przyszłej milionerki, opisywanej aż do znudzenia na Gazecie, która poza ładnymi zapowiedziami ma 0 do zaoferowania a pcha się do prasy, gdzie tylko może. Pfff.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale to, że ktoś przenosi swój biznes poza terytorium RP to nie jest nic nagannego, winę za to, że ktoś chce normalnie żyć i zarabiać to ponoszą nasze (p)osły których sami wybraliście i Wasza decyzja o dołączeniu do eurokomuny ...

z tego co mi się wydaje, to Cypr również należy do określonej przez Ciebie eurokomuny.

Palikot też chce normalnie życ?:D ciekawe czy też przez głupków w sejmie do którego sam należy to już byłby wręcz sam sobie winny:P.

Sam sposób zarobków ciekawy, dopóki nikt się nie zaintersuje a artykuły w prasie w tym nie pomagają;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Palący koty" jest dla mnie populistą, ale to boczny wątek - sprawa jest taka, że jedyne co unia potrafi to zwiększanie podatków, prostowanie bananów, produkcja instrukcji hodowli owiec czy zmiana klasyfikacji zoologicznej ślimaków na ryby ...

Tylko wątek o eurokołchozie to też poboczna sprawa tego wątku :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Palący koty" jest dla mnie populistą [...]

Populizm ma miejsce wtedy kiedy ktoś obiecuje rzeczy pod publikę kompletnie nierealne. Tymczasem postulaty Palikota owszem są po części populistyczne ale ich realizacja (a przynajmniej większości), nie jest czymś nierealnym - potrzeba jedynie woli politycznej/większości w parlamencie.

Tym Palikot różni się od Leppera - Lepper obiecywał rzeczy których nigdy by się nie dało sfinansować. Teraz pytanie retoryczne czy zalegalizowanie zioła, odcięcie kościoła od koryta itp. to są rzeczy które są niemożliwe do realizacji i nie do sfinansowania? Wydaje mi się, że jest wręcz odwrotnie - takie działania mogłyby przynieść do budżetu i gospodarki korzyści.

Czym innym natomiast są obiecanki o przyjaznym Państwie, przyjaznych przepisach i urzędnikach - tu potrzeba zmiany ale w samym społeczeństwie sama zmiana prawa nie wystarczy (chociaż na pewno by pomogła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności