Skocz do zawartości

Nasze zaplecze pozycjonerskie składa się z ok. 1000 domen


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

"Palący koty" jest dla mnie populistą [...]

[....]Tymczasem postulaty Palikota owszem są po części populistyczne ale ich realizacja (a przynajmniej większości), nie jest czymś nierealnym - potrzeba jedynie woli politycznej/większości w parlamencie.[....]

[....]Teraz pytanie retoryczne czy zalegalizowanie zioła, odcięcie kościoła od koryta itp. to są rzeczy które są niemożliwe do realizacji i nie do sfinansowania? [....]

1. albo się jest populistą albo nie / nie ma w połowie czarny w połowie biały ....

2. Teraz pytanie retoryczne - czy te pierdoły są najważniejsze ??

Sam dałeś przykład ofiary populizmu "palącego kota" używając takich a nie innych argumentów .... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
1. albo się jest populistą albo nie / nie ma w połowie czarny w połowie biały ....

2. Teraz pytanie retoryczne - czy te pierdoły są najważniejsze ??

Sam dałeś przykład ofiary populizmu "palącego kota" używając takich a nie innych argumentów .... :D

ad 1. Nie zgadzam się - populizm to nie jest jakaś ścisła matematyczna definicja.

ad 2.

Nie wiem czy szacunkowe 2mld zł rocznie które można by zaoszczędzić na eliminacji religii ze szkół to pierdoły albo fakt, że w więzieniu siedzi kilka tysięcy młodych ludzi tylko za to, że mieli przy sobie jointy. Ok, 1/100 z nich to prawdziwi dealerzy, ale to jest wylanie dziecka z kąpielą. Zapytaj się ich, czy to są dla nich pierdoły mieć tak nasrane w papierach z tak błahego powodu.

Po za tym jego pomysły na gospodarkę i działanie Państwa już na pewno nie są pierdołami - i ja je popieram tylko niestety jak wspomniałem nie wystarczy sama zmiana prawa, tego się nie da szybko zrobić.

3. Proszę mnie nie nazywać ofiarą populizmu :> Największy populizm od 10 lat to robi wielka trójka: PO, PiS i SLD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka duża odmiana w stosunku do 19-letniej Oli, przyszłej milionerki, opisywanej aż do znudzenia na Gazecie, która poza ładnymi zapowiedziami ma 0 do zaoferowania a pcha się do prasy, gdzie tylko może. Pfff.

Byłeś? Widziałeś?

Media same się pchają na wszystko co tylko może mieć dużo "klików". Twoja opinia jest krzywdząca (i nie pokrywa się z rzeczywistością).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zamiast niepotrzebnie szukać minusów, czy czegoś do czego można się przyczepić to zastanowić się co można samemu zrobić..

Jak to "czegoś czego się można przyczepić". Dlaczego nie iść na całość? Np. załóż stronę ZabijamNaZlecenie.pl - co z tego, że to niezgodne z prawem, niemoralne, nieetyczne... etc, etc. Na pewno znajdziesz na to wielu bogatych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka duża odmiana w stosunku do 19-letniej Oli, przyszłej milionerki, opisywanej aż do znudzenia na Gazecie, która poza ładnymi zapowiedziami ma 0 do zaoferowania a pcha się do prasy, gdzie tylko może. Pfff.

Byłeś? Widziałeś?

Media same się pchają na wszystko co tylko może mieć dużo "klików". Twoja opinia jest krzywdząca (i nie pokrywa się z rzeczywistością).

Małe sprostowanie - co chciałem przez powiedzieć:

Dużo bardziej cenię sobie ludzi, którzy siedzą cicho, wykonują ciężką pracę i zarabiają nieprzeciętne pieniądze.

Dużo mniej takich, którzy obnoszą się w mediach z nowymi obiecującymi projektami, teoretycznie wartymi miliony, które nie zarobiły jeszcze ani centa.

Jeżeli obie firmy byłyby na giełdzie i miałbym w którąś zainwestować pieniądze to bez wahania powierzyłbym je Sebastianowi. :)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zamiast niepotrzebnie szukać minusów, czy czegoś do czego można się przyczepić to zastanowić się co można samemu zrobić..

Jak to "czegoś czego się można przyczepić". Dlaczego nie iść na całość? Np. załóż stronę ZabijamNaZlecenie.pl - co z tego, że to niezgodne z prawem, niemoralne, nieetyczne... etc, etc. Na pewno znajdziesz na to wielu bogatych klientów.

Erbit, nie mam zamiaru się z tobą spierać. Jeżeli uważasz, że ten człowiek robi coś niezgodnego z prawem to zgłoś to do odpowiednich organów. Jeżeli nie, to po co głupio piszesz? :-) O SEO też mówi się, że to niemoralne, ale moralność tak jak i prawda to "sprawa" indywidualna dla każdego, podobnie z etyką.

Chłopak kombinuje i zarabia (zakładając oczywiście, że to o czym piszą to prawda, ale nie widzę przesłanek, żeby z góry twierdzić, że prawdą to nie jest) jak większość ludzi w tej dosyć specyficznej branży jaką jest SEO. :-) Mnie to cieszy i motywuje do działania. Zamiast pluć jadem znajdź coś co cię motywuje i działaj (jeżeli jeszcze tego nie robisz).

Miłego wieczoru! :-)

Zapraszamy na irca - #seo na ircnecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie mam zamiaru się z tobą spierać...

A dyskutować ?

Nie zamierzam niczego nigdzie zgłaszać. Nie wiem co facet robi, nie wchodzę na jego stronki, nie znam go. Jest artykuł, napisał wszystko... kto chce niech go ściga.

Stwierdzam tylko, że czasem warto się zastanowić nad granicą działań. Dla mnie on ją przekroczył ale dla wielu pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dyskutować ?

[...]

Stwierdzam tylko, że czasem warto się zastanowić nad granicą działań. Dla mnie on ją przekroczył ale dla wielu pewno nie.

Dyskutować zawsze, toż to obecnie robimy! :-) Oczywiście, że trzeba się zastanawiać nad granicami działań, z tym, że te granice są dla każdego inne i moje wiadomości nie mają na celu przekonywania kogokolwiek, żeby robił to co ten chłopak, tylko, żeby realizował własne cele (w tym wypadku zarobkowe), czerpał motywację z sukcesów innych osób (sukcesem określam obrót, jaki generuje jego firma).

Pozdrawiam drogi współdyskutancie! :-)

Zapraszamy na irca - #seo na ircnecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten artykuł to duży błąd właściciela tej firmy, wspomnę tylko inny przypadek, a mianowicie odsiebie, pamiętam jak właściciel chwalił się zyskami z tej strony nawet liczył pieniądze na filmiku na YouTube po paru mc biznes został zamknięty. Nie takie serwisy w Polsce upadały po akcjach policji itp. Warez to jednak warez dziś jest jutro go nie ma, wypromować taki serwis nie jest ciężko i nie trzeba mieć wysokich pozycji w wyszukiwarkach wystarczają powracający, tylko niewątpliwym minusem jest to, że nie znasz dnia ani godziny (najprawdopodobniej 6 rano), że wpadnie paru funkcjonariuszy i zamknie biznes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności