Skocz do zawartości

Z ostaniej chwili ;)...


bartis

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to ważne jest...

Jakby ktoś był zainteresowany, to ze źródeł zbliżonych do mojego telewizora wiem, że Zosia z "Na Dobre i Na Złe" też prawdopodobnie żegna się z serialem. Tam to w ogóle jest tragedia, bo z tego co widziałem, jej filmowy mąż (lekarz) ściemnia ze wyjechał do Australii, a tak na prawdę został księdzem śledczym w Sandomierzu :rolleyes:

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci serialu niekoniecznie muszą być zadowoleni z powodu powstania tej strony. :D Pani Małgorzata Kożuchowska też może nie być szczególnie uradowana tym, że jej twarz wykorzystuje "solidne zaplecze z darmowym contentem" (żałobna foka w topie to żenada)... Ciekawe jak długo powisi ta strona...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skuszony wielkim zamieszaniem nawet postanowiłem odszukać w domu telewizor i obejrzeć część przełomowego odcinka... polecam wszystkim zobaczyć ten tragiczny wypadek - czyli jak zginąć wjeżdżając 40km/h w stos pustych kartonów (nie na miejscu oczywiście, jeszcze trochę pochodziła) - kazdy kierowca powinien obejrzeć, pobudza do myślenia i bezpiecznej jazdy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności