Skocz do zawartości

Rachunek uproszczony


steve66

Rekomendowane odpowiedzi

Może ten artykuł Cię zainteresuje

https://ksiegowosc.gazetaprawna.pl/dzial/ra..._ksiegowym.html

Ja osobiście wysyłam rachunki tylko e-mailem w formie skanu - chyba że firma zażyczy sobie papierowej wersji.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Moim zdaniem nie warto bawić się w arkusze w Excelu. Sensowny program do wystawiania rachunków można kupić przez internet już za kilkadziesiąt złotych. Ja korzystam z programu Pakiet Przedsiębiorcy Rachunek. Ma bazę wystawionych rachunków, kontrahentów, towarów i usług, możliwość zapisu do PDF, wysyłkę mailem itd. itp. Oczywiście te wszystkie rzeczy też można osiągnąć z poziomu Office'a, ale zajmie to dużo więcej czasu. Polecam do tego celu program Pakiet Przedsiębiorcy Rachunek. Można go pobrać za darmo ze strony https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/rachunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timberlejk spamerze

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Wiem, ze jest mozliwosc wystawiania faktury w pdfie np, ale slyszalem, ze z rachunkiem uproszczonym nie jest juz tak prosto. Czy jesli nie jestem vatowcem moge wystawiac takie rachunki online czy musze je przeslac poczta?

 

Oczywiście, że możesz!! Tutaj masz więcej informacji na ten temat UPS, nie ma linka. Przeczytaj ten artykuł a wszystkiego się dowiesz :)

Sama wystawiam rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności