Skocz do zawartości

Wycena stworzenia portalu


Ludi

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem właśnie pisać w poprzednim poście "no chyba, że masz kasę z UE to pociągnie z rok dłużej". Moja odpowiedź raczej nie będzie rozległa -> nie masz doświadczenia - nie bierz się za to, a skoro nie potrafisz tego wycenić to nie masz doświadczenia. Tak to już niestety jest, że kasę z funduszy biorą ludzie, którzy poza ładnym biznesplanem, "innowacyjnością" w tytule i 20k UU na papierze mają niewiele do powiedzenia. Sorry ale takie wrażenie odniosłem patrząc na to co piszesz. Nikt nie chce od Ciebie nazwy domeny czy nazwy firmy, nikt nie chce szczegółowej specyfikacji ale parę informacji wypadałoby podać jeśli chcesz wycenę.

Kolejna społecznościówka typu 'wielbiciele kotów' https://swiatkotow.pl? ;) Jedna ze "spełecznościówek" a raczej branżowy serwis, do którego mam dostęp stoi na 3 serwerach, miesięcznie płacą ~3000 za same serwery i transfer. Contentu są tony, często specjalistycznego, nad serwisami pracują wciąż od jakiś 5 lat... A ruch - 10k UU dziennie i są na krawędzi megapanelu w swojej branży. Nabić ruch o jakim mówisz można w branżach z których są grosze i cięzko spieniężyć UU także jak widzę posta w stylu "xxk UU dziennie + kasa z UE" to śmiech mnie bierze.

A jeszcze specjalnie dla Ciebie sprawdziłem staty jednego z serwisów typu "nabijacze UU" i jest średnio z 15k UU dziennie. Koszt zrobienia tego serwisu... pewnie jakieś 5-6 tys. Contetnt - zaciągany z innych serwisów. Infrastruktura jeden dedyk na którym jeszcze "coś" stoi.

Pierwszy portal o którym pisałem przynosi spore dochody... drugi raczej brandingowy. Zrobienie pierwszego kosztowałoby pewnie z xxx xxx zł razem z contentem, drugi - pewnie nie więcej jak 10k zł. Poziom ruchu jak widzisz też różny. Bez szczegółów, branży... można tylko wróżyć.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My4tic - to Twoje odczucia i mniemanie, które nie zmienia faktu, że zamiast pomóc ciągle tylko radzisz:

nie masz doświadczenia - nie bierz się za to

W rzeczywistości w portfelu 200 zł na "inwestycje

i koniec jak wszystkie inne super tajne, mega pomysły...

Twoje posty nic nie wnoszą. Osób, które umieją tylko coś zarzucić lub przeszkodzić, mimo że nijak się mają do tematu jest jednak zbyt wiele moim skromnym zdaniem.

Może doświadczenia w takich projektach nie posiadam, ale dodam że 95% osób z forum nie ma doświadczenia w pracy przy projektach >100k

Proszę o zakończenie tematu, jest on już wyjaśniony

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wnoszą? Dałem Ci dwa przykłady, konkretne liczby na podstawie dwóch działających serwisów. Czego Ty chcesz? Odpowiedź proszę jak mamy wycenić ten "wirtualny" twór?

A tak jeszcze odnośnie "projektów > 100k". Można mieć i 1000k i wyrzucić je w błoto jak widać po serwisie https://swiatkotow.pl.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko i wyłącznie o koszty stworzenia skryptu, bez marketingu, serwera, domeny itp itd
Do świąt jeszcze jakiś cas jak na urwanie się z choinki :crazy:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności