Skocz do zawartości

Pytanie do webmasterów :P


marioo1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Mam pytanie do osób które tworzą i opiekują się stronami firmowymi takich jak sklepy,firmy... Od jakiegoś czasu myślę nad dorabianiem paru groszy na robieniu panoram 360 a także wycieczki wirtualne , które jest w tej chwili moim hobby . I tak się zastanawiam czy mailing to był by skuteczny sposób na pierwszych klientów? Mam obawy że email powędruje do jakiegoś webmastera który oleje sprawe :P Co Wy o tym myślicie? Jeśli wchodzę na stronę dużego centrum handlowego i niewiedze takich panoram, gdzie pisać jak pisać? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że pomysł ciekawy. Zwłaszcza, ze od dużych sieci można wyciągnąć sporo kasy;] Tylko najlepiej jak zamierzasz z kimś gadać to żebyś mógł przedstawić chociaż jedną przez siebie zrobioną. Zwłaszcza jak jesteś osobą fizyczną a nie firmą to tak żeby ni bardziej zainteresować bo molochy lubią faktury i inne papierki;] nie działąją na zasadzie masz pare złotych i zrób coś fajnego;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak.Wiem, właśnie jestem na etapie robienia strony ,w stawie tam kilka panoram z jedną wycieczkę wirtualną to na początek myślę wystarczy. Ojj co Wy z tymi molochami parzcież molochy to nie wszytko ,sa jeszcze hotele, restaurację , domki do wynajęcia nad morzem..Od tego można zacząć .Ok dzięki za rady, jeśli ktoś może jeszcze coś doradzić to z miłą chęcią przeczytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same portfolio to nie wszystko, to najłatwiejsza część. :D

Musisz sprzedać produkt a więc musisz być przygotowany na spotkanie, na prezentację, na przekonanie osób decyzyjnych.

Osobiście uważam, że to jest ciekawa oferta.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z hotelami czy raczej hotelikami może być mega problem. Niestety na chwilę obecną taka prezentacja w oczach właścicieli to żadna wartość dodana. A skoro nie przyniesie im to żadnej dodatkowej gotówki to choćby nie wiem jak było "ładne" i dopracowane nie skuszą się. Wiem bo przerabiamy ten schemat od kilku dobrych miesięcy z podobnym produktem. Ale oczywiście życzę powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś pisał, najpierw miej coś w portfolio takiego, nawet 360 swojego pokoju, a może za symboliczną kwotę zrób jakiegoś klienta, pod warunkiem że będziesz mógł wykorzystywać jego scene do potrzeb marketingowych...

Myślę że Klienci na to się znajdą.... I to nie zła kasa nawet...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności