Skocz do zawartości

Nowe koszulki


Psik

Rekomendowane odpowiedzi

https://wielkopolska.naszemiasto.pl/artykul...id.html#galeria

Co sądzicie o nowych koszulkach?

O ile projekt mi się nawet podoba (są jakby takie 'lekkie' ale i nowoczesne wizualnie) to brak orzełka jednak kompletnie dołuje...

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ziębi, ani chłodzi. Będzie orzełek, logo PZPN, czy podobizna Listkiewicza, to nadal jedno pozostaje niezmienne - sport powinien być sportem, a nie czymś zrównywanym do "Wielkiej Sprawy Narodowej". Jest orzełek? Spoko. Nie ma? Też spoko. Byle zaczęli grać ciekawie. A ze grają tak jak grają, to dostali koszulki z wielkim minusem z przodu :)

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż nie jestem zbytnio fanem piłki kopanej to koło nosa mi lata w czym oni grają... Bo stroje i nazwiska niestety nie grają...

Z drugiej strony iż często bywam zawodnikiem Reprezentacji Polski to jest duma kiedy zakładasz koszulkę z orzełkiem na piersi...

Piłka kopana to nie sport tylko bagno do wyciągania pieniędzy i wcale mnie nie dziwi ze nie ma tam standardowego orzełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca Twoje, bo za to płacą sponsorzy. Nie zmienia to faktu, że powinni sobie tworzyć swoją reprezentację i najbliższy mecz powinien być między Włochami i PZPN, a nie reprezentacją Polski. Wiem, że inne federacje już jakiś czas temu wprowadziły swoje logo itd, ale czy u nich są takie akcje z federacjami jak tutaj?

PS. Działacze PZPN formalnie chyba nie dostają żadnych pieniędzy jako wynagrodzenie. Bonusy w wysokości kilkudziesięciu tysięcy PLN miesięcznie zawsze można nazwać bonusami za wzorową działalność*.

*nie twierdzę, że takie otrzymują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UEFA i PZPN to takie własne państwo samotna wyspa niezatapialni.

Zdaje się, że któraś szwajcarska drużyna się wzięła za UEFA i wygrywa po kolei wszystkie sprawy sądowe. Więc nie tak do końca nietykalni, ale trzeba mieć odwagi i determinacji, żeby tak wojować.

No cóż, będzie szum i hałas przez kilka tygodni, po czym i tak wszyscy pójdą na mecz, albo obejrzą go w telewizji. Wszystko wróci do normy i pan prezes będzie z zadowolenia pokazywał swe sztuczne uzębienie. W końcu piłka nożna to polski sport narodowy, a Lato coraz bardziej pokazuje, jak można grać kibicom na nosie :)

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności