Skocz do zawartości

Pytanie do Poznaniaków


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro odwiedzam Poznań by zjeść oryginalnego rogala Marcińskiego, pozwiedzać miasto i poświętować :crazy:

Stąd mam parę pytań:

- czy w Starym Browarze (lub obok) jest parking strzeżony?

- gdzie zjem najlepszego rogala Waszym zdaniem?

- jakie atrakcje polecacie (będę w Poznaniu od ok 11 do 17.00)

- jaką restauracje polecacie (najlepiej w Starym Browarze lub okolicach).

Z góry dziękuje za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy w Starym Browarze (lub obok) jest parking strzeżony?

https://www.starybrowar5050.com/sklepy/news/154

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking masz pod starym browarem, cennik aktualnie 3zł/h :crazy: restauracji masz dużo w browarze, np. w "Piano Bar" widziałem ostatnio promocję na ośmiornicę w sosie pomidorowym za 99zł :D a tak na poważnie to coś znajdziesz dla siebie - zależy od upodobań

za szkody na tym parkingu nikt nie odpowiada, aczkolwiek myślę że nie ma o nic tam obaw bo nie raz się tam widuje lambo czy ferrari i żyją :) i kamery niby mają, obok masz andersię jeśli będziesz chciał i tam na pewno będzie strzeżony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatny rzadko znaczy strzeżony :D Ale dzięki Mion!
Fakt, ale na pewno masz obok w "Novotel Centrum Poznań"

https://rezerwacja.hotele.pl/wyniki/lang/pl...offerid/0/hk/0/

https://www.4hotele.pl/poznan/hotel_novotel_centrum/

"W Hotelu Novotel w Poznaniu znajduje się podziemny parking strzeżony oraz monitorowany parking na zewnątrz."

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź na stary rynek, zobacz ratusz - niedaleko od browaru. restauracji tym bardziej i po drodze i na samym starym masz masę. zależy na co masz ochotę. jak będziesz od 11 to o 12 przeważnie koziołki się "biją" na wieży ratuszowej. za mało masz czasu aby wiele zwiedzać, ale na szczęście sam spacer dookoła rynku starego potrafi ponieść w ciekawe miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jaką restauracje polecacie (najlepiej w Starym Browarze lub okolicach)

Co prawda mieszkam w Poznaniu od nieco ponad miesiąca ale przyjeżdżając tu, zawsze w poszukiwaniu kulinarnych doznań odwiedzałem Estellę ;) Kilometr od Starego Browaru.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jutro jest otwarte...

I już późny okres na zwiedzanie trochę. Bo jak jest ciepło to okolice Malty są spoko. ZOO, Sama Galeria Malta robi wrażenie. Teraz otworzyli również termy poznańskie chodź jak byłem tam 3 tygodnie temu to jeszcze sporo nie było ukończone. Ale robi pozytywne wrażenie. Jutro zapewne będzie dużo działo się na starym rynku wiedz tam warto spędzić trochę czasu ;) Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej możesz udać się na stadion nawet spoko ale wciąż budowa...

I najważniejsze, przygotuj się na ZMIANY TRASY W NAWIGACJI obecnie poznań jest tak rozkopany jest tyle objazdów że głowa mała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności