Skocz do zawartości

[Polsat] Czy dno zostało już osiągnięte?


P@wel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądam telewizji od kilku lat ale dzisiaj kumpel podesłał mi coś takiego

https://www.youtube.com/watch?v=0jq60yTYNPQ

Podobno teraz takie programy w telewizji są na porządku dziennym. Czy to telewizja zaniża poziom czy tylko dostosowuje sie do poziomu odbiorców? Czy ludzie naprawde nie chcą oglądać nic ambitniejszego? No bo gdyby nikt takich rzeczy nie oglądał to by przecież tego nie kręcili...

Program "dokumentalny" o tym jak gość pomylił bidet z sedesem i zwołał całą rodzine, żeby podziwiała jego kloca..

Przykre to.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja nie oglądam telewizji i jestem z tego dumny :P

Najlepiej jest jak zaglądam do znajomych albo dziadków i akurat coś leci w tym pudełku i pada ze strony znajomych / rodziny pytanie odnośnie czegoś tam w danym serialu / programie a ja z uśmiechem na twarzy odpowiadam - nie wiem, nie ogladam telewizji :P piękne uczucie być niezorientowanym co leci w tym TV-Chłamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dużo ludzi nie odróżnia fikcji w TV od rzeczywistości, przez telewizje społeczeństwo nam głupieje :P

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas to pikuś ale co się dzieje na MTV czy innych programach rozrywkowych w US'a to głowa boli, do polski dopiero dochodzą takie programy które nagminnie kopiowane są z zachodu lub za oceanu a potem spotyka się takie Boty na ulicy z ktorymi nie da się rozmawiać bo błyszczą sztuczną inteligencją :P

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę nie mylić telewizji z telewizorem. Odmóżdżające programy w telewizji jak najbardziej trzeba ze swojego życia wyplenić, ale aby całkowicie rezygnować z telewizora? Nie! Na czym był odtwarzał 720p mkv z sieci z ambitnymi serialami (produkcji HBO, Showtime, AMC itd) i filmami czy też grał na konsoli? :P

A co do odcinka - myślę, że może być gorzej:

https://www.4fun.tv/aktualnosci/newsy/blow-...eal-office.html

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to telewizja zaniża poziom czy tylko dostosowuje sie do poziomu odbiorców? Czy ludzie naprawde nie chcą oglądać nic ambitniejszego? No bo gdyby nikt takich rzeczy nie oglądał to by przecież tego nie kręcili...

Zdecydowanie jestem zdania, ze to media kreują bylejakość którą można zaobserwować nie tylko w TV. Problem, że to samo dzieje się z TV i radiem tzw. publicznym.

Jestem zdania, że za abonament powinienem mieć możliwość posłuchania, obejrzenia ambitniejszego programu. Jak choćby teatr telewizji który został niedawno reanimowany w TVP1 (na jak długo?). A właściciele prywatnych stacji niech sobie robią co chcą.

Niestety tylko odsetek ludzi zauważa prymitywizm tv...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia to też nie słucham komerycjnych rozgłośni ale polecam internetowe radio https://kontestacja.com

Jest sporo fajnych audycji. Archiwum audycji w empetrójkach https://www.kontestacja.com/?page=archiwum

W dzień nie mam czasu ale wieczorem ściągam na mp3player i słucham przed snem w łóżku :P

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan faktyczny jest przerażający i tragiczny.

Ludzie nie tylko oglądają takie rzeczy, ale nawet dostosowują swój plan dnia do "rozkładu" telewizyjnego.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telewizja nie jest z natury zła, są; tvp kultura, kino polska ... kanały których miłośnikowi polskiego dokumentu czy teatru telewizji na prawdę brakowałoby.

totalną porażką dla mnie osobiście jest mtv - kanał który za mojej młodości oglądało się na kasetach vhs - zgrywany przez posiadaczy anten satelitarnych, wtedy drzwi do światowego rynku muzycznego - dziś jakieś totalne nieporozumienie - same reality show i inne niezrozumiałe badziewia

miłe zaskoczenie - powrót teatru telewizji na antenę jedynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności