Skocz do zawartości

[Polsat] Czy dno zostało już osiągnięte?


P@wel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Kwant czy Laboratorium z Panem Niedzickim
- jak przyjemnie wspomnieć, to była tzw. telewizja edukacyjna zwykle nadawana w porze wczesnopopołudniowej, akurat się ze szkoły wracało.

Teraz jest tv debilizacyjna, aczkolwiek mi to lotto - telewizor oddałem ojcu. Żyję netem, nieporozumieniem dla mnie jest podporządkowanie grafiku mojego czasu pod ramówkę telewizyjną ale np. moim starszym wyznacza biorytm :) i takich ludzi nie mających sposobu na siebie jest sporo. Chyba że kiśnięcie przed pudłem w którym połowa czasu to wnerwiające reklamy jest tym sposobem, ale co to za sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też telewizji nie oglądam a jak już to wiadomości jak mi się czytać nie chce, filmy mam na komputerze(oczywiście na DVD wszystkie legalne :)) a w telewizji tylko programy typu jak kolega "mówi" klocek w bidecie,zabili go i uciekł albo esmeralda zdradziła go z tym a ten ja z tamtą... Telewizja to zło mimo tego to nadal największy środek przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od telewizji? Telewizja emituje to co luzie chcą oglądać. Trudne sprawy, dlaczego ja, pamietniki z wakacji i inne są emitowane bo ludzie chcą to oglądać. Ludzie są coraz głupsi. W jednym filmiku na youtube Tomasz List powiedział "ludzie nie sa tacy głupi na jakich wyglądają, są dużo głupsi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis (nie ten z PiO :D ) kiedyś udzielił takiego wywiadu https://www.youtube.com/watch?v=lo66dQCxOTs

I pełna dwugodzinna prawie wersja

niestety tego nie oglądałem całego z braku czasu ale jak ktoś znajdzie czas i obejrzy niech opowie w skrócie ;)

Kiedy byłem młodszy i jeszcze oglądałem telewizje naprawde uważałem Lisa za mądrego i obiektywnego dziennikarza.. :D

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P@weł, aż przez Ciebie godzinę straciłam.

Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze grało się w contre, a nie w Sims, panie domu miały tego typu gazetki: https://www.edipresse.pl/index.php?/pl/prod...a/sekrety_serca i dla mnie to coś, co jest pod linkiem z pierwszego postu, to efekt ewolucji tego typu gazet, czy odpowiedź na potrzebę konsumenta.

I tyle w temacie z mojej strony, przynajmniej do czasu, aż nie uzupełnię zapasów :rolleyes:

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tv to mnie kręci teleturniej "1 z 10" (chyba ostatni, który ma wartość dodatnią) i genialny po wznowieniu Teatr Telewizji.

Oczywiście jestem zdania, że czasem do wódeczki czy innego alku dobrze jest włączyć coś odmóżdżającego :soczek:

P.S.

MTV naprawdę lubiłem ogłądać, gdy jeszcze gościła tam muzyka (prezenterem był wówczas Paul King).

O matko, ale już stary jestem :rolleyes:

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności