Skocz do zawartości

Jak mozna byc takim ....... ?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem spam, trudno ale co najgorzej de....l co wysyłał ten spam dal do wiadomości CALA bazę, 90% to e-maili firmowe i na własnych domenach, nie liczyłem tego ale baza mala nie jest................... Wyciekła do netu cala ich baza włącznie z moim rzecz jasna.

kutafony.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne wpadki zaliczył ostatnio jeden z właścicieli katalogu, ale nie będę pisał którego... co ciekawe w mailu wysłał link do aukcji na allegro :) w sumie taką listę można zużyć bardzo ciekawie :P

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się chwalił, że jest to partner mojego sklepu, mailing skopiowany ode mnie, z autorem mailingu się skontaktowałem.

Nie czuję się odpowiedzialny, ale i tak przepraszam za partnera, jeśli się to powtórzy to zostanie usunięty z programu partnerskiego.

Tak czy inaczej, sklep Skrypty.pro nie ma z tym nic wspólnego.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chcialem napisac do pana Kielskiego, zeby w tych swoich mailingach poprawil link do wypisania sie, bo on nigdy nie dzialal. Rozsyla te glupoty i sie nie da z tego wypisac. Z tego co kojarze jest wymog, ze ma sie dac wypisac przez link, a nie jakies logowania, zmiany w panelu itp.

Mialem mu wyslac mail'a ale pewno sobie ten temat zobaczy...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyslac maila z informacja ze mam kogos wypisac z tej lub wszystkich mozliwych list.

Link do wypisania dziala, ale nic nie da, bo lista przed kazdym mailingiem jest pobierana ze sklepu, takze na sklepie nalezy zmienic swoje preferencje wysylki. Ja wyreczam kazdego kto o to poprosi na maila.

Napisz prosze na bok@skrypty.pro podajac maila ze sklepu i info czy wypisac ze wszystkich list.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam temat "nieco z boku" i z tego co rozumiem, to jeśli ktoś coś kupi w skrypty.pro to ma bonusa w formie cyklicznych reklam i w dodatku wypisanie się z listy nie jest takie proste, bo link "nie działa"? (cholera, to też daje mi do myślenia odnośnie jakości oferowanych skryptów przez skrypty.pro)

Sorki, bez żadnych złośliwości itp. ale dość poważnie zastanawiałem się nad zakupem 2 skryptów; w takim razie muszę odpuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co go dajecie ? pic na wodę fotomontaż

Nie dodajemy, oprogramowanie do mailingu (fump) dodaje link do wypisania - co mogę na to poradzić? W każdym mailu jest dokładnie napisane co należy zrobić, a wystarczy napisać na bok@skrypty.pro

Tak czytam temat "nieco z boku" i z tego co rozumiem, to jeśli ktoś coś kupi w skrypty.pro to ma bonusa w formie cyklicznych reklam

Polecam jednak sprawdzić rejestrację w sklepie - maile dostają tylko osoby, które przy rejestracji będą miały zaznaczone, że CHCĄ otrzymywać maile - jak odznaczysz to nigdy żadnych reklamówek nie dostaniesz - dlatego właśnie przed każdym mailingiem pobieramy od nowa listę ze sklepu.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności