Skocz do zawartości

Które głośniki kupić do laptopa?


Elegant

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się moi drodzy do zakupu głośników 2.1 do laptopa. Zależy mi przede wszystkim na cenie oraz jakości dźwięku a nie głośności. Jakość nie idzie w parze z ceną a budżet jest ograniczony - powiedzmy około 170 zł.

Zastanawiam nad dwoma konkretnymi modelami ale możecie mi polecić coś innego, lepsze w podobnej cenie:

https://www.ceneo.pl/3338265s

https://www.ceneo.pl/1192274s

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupią, że najwyższy model głośników logitecha nie ma możliwości regulowania głośnika basowego

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolona z Creative'a - mam głośniki do wieży i jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Creativy (5.1) sprawowały się świetnie przez 6 lat, potem zaczęły się psuć. Nie grała najpierw jedna satelitka, potem dwie, na koniec został 2.1 :D Nie grzebałem w nich ani nie próbowałem naprawiać, więc nie wiem co się konkretnie stało (nie była to wina softu). Dodam, że wiele razy lądowały one na podłodze z biurka, więc nic dziwnego, że zbuntowały się w końcu. Podsumowując, jestem zadowolony z produktu tej firmy i kupiłbym ich sprzęt ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te Logitech z-323 od lutego. Sprwuja sie bardzo dobrze i tez dobrze brzmia. Jestem bardzo zadowolony i moge je z czystym sumieniem polecic, ale od razu zaznacze, ze jakims melomanem nie jestem :D Dla mnie na wielki plus zasluguje to, ze mozna podpiac do glosnika sluchawki i wtedy dzwiek jest przez nie puszczany, a glosnosc regulujemy pokretlem na glosniku. Kolejny plus jest tez taki, ze na glosniku jest drugie gniazdo 'in' i moge sobie bez problemu podpiac na chwile konsole, ktora mam obok glosnika (zazwyczaj gram na sluchawkach, ale czasem jak chce na glosnikach to nie musze nurkowac z kablem pod biurko :) ).

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzasz Carnagge że głośniki te nie mają regulacji basów?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegant myslalem, ze Ty a propo bassow piszesz o innym modelu. Maja one regulacje basow. Normalnie na subwooferze jest pokretlo z tylu i mozna regulowac.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat ten model creativa ale 5.1

Mogę Ci z czystym sumieniem polecić. Ładnie grają jak za taką cenę :D

Co do logitecha to akurat ten model się nie równa z creativem. Wiem bo kupiłem taki zestaw bratu na urodziny w tym roku.

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczytany opiniami wynalazłem coś takiego https://www.ceneo.pl/2393610 podobno mega wypas i super bass ale cenowo przekracza mój budżet - musiałbym ruszyć oszczędności :)

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując za te pieniądze głośniki PHILIPSa można trochę dorzucić i kupić już kino domowe z najniższej półki. Tylko ciekawi mnie gdzie jakość dźwięku będzie lepsza?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności