Skocz do zawartości

Które głośniki kupić do laptopa?


Elegant

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno piszesz o notebooku nie o laptopie. ;)

Do notebooka jak i laptopa nie polecam żadnych głośników, gdyż zazwyczaj karta dziękowa jest zintegrowana i nic więcej z niej wycisnąć się nie da.

Do poprawnej pracy wystarczą głośniki wbudowane. Jeśli już to polecam podłączyć kompa pod zestaw HiFi (np. mp3).

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? ;)

Laptop (ang. lap ? kolana, top ? na wierzchu), nazywany również notebook ? przenośny komputer osobisty. Inne zminiaturyzowane komputery (mniejsze od laptopów) to netbooki, palmtopy (np. Palm lub Pocket PC) lub smartfony.

jak znasz inną regułkę to napisz :D

mówie oczywiście o obecnej sytuacji, a nie za czasów 386...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? ;)
Laptop (ang. lap ? kolana, top ? na wierzchu), nazywany również notebook ? przenośny komputer osobisty. Inne zminiaturyzowane komputery (mniejsze od laptopów) to netbooki, palmtopy (np. Palm lub Pocket PC) lub smartfony.

jak znasz inną regułkę to napisz ;)

mówie oczywiście o obecnej sytuacji, a nie za czasów 386...

Twoje regułki są rodem z Wikipedi,dla mnie to nie jest wykładnia tak samo jak katalog demoz. :D

Laptop jest masywniejszy od notebooka. Obecnie w laptopach stosuje się procesory dwu rdzeniowe.

Teraz laptopy buduje sie do zastosowań profesjonalnych.

Ty korzystasz z namiastki laptopa o nazwie notebook. :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy z PiO, ja mam oczywiście notebooka (nie netbooka), w którym to właśnie mogą być procesory dwurdzeniowe itp. choć mój nie ma, gdyż takiego nie potrzebuję. Karta dźwiękowa rzeczywiście jest zintegrowana. Dla mniej lub bardziej wtajemniczonych podam model notebooka to HP compaq nx 7400 ma już swój czas ale dla mnie na razie wystarcza i nie myślę go zmieniać, gdyż nie mam takiej potrzeby. Filmy, muzyka, Word i internet mi działają. Dysk zrobił się trochę mały ale dokupiłem sobie dysk zewnętrzny.

Co do głośników, podany przeze mnie zestaw logitecha odpada, gdyż pomimo że podobają mi się wizualnie zdaję się na kolegę muzyka, który dziś ze mną był w sklepie i porównywał dźwięk z creative a300 (który sam posiada) oraz creative 323 o ile dobrze napisałem model. Logitech wg jego zdanie nie ma czystego dźwięku a jest droższy. Za to philips spa5300 wyglądają fajnie, fajne grają szczególnie bass jest miękki jak to określił kolega i teraz mam na prawdę dylemat.

Creativa mogę mieć za około 140 zł zaś mogę też dopłacić i kupić philipsa za 2x tyle i mieć - lepszy wygląd, który mi się podoba oraz lepszy bas moim zdaniem. Pytanie tylko czy warto dorzucić kolejne 140 zł na głośniki, które niewiele będą lepsze czy może lepiej tą kasę przeznaczyć na coś innego? Z drugiej strony głośniki kupuję na kilka lat i nie chciałbym narzekać za jakiś czas, żałować że nie kupiłem tych wypasionych głośników philipsa, które podobają mi się z wyglądu.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki SzlafRock ale piszesz jakies glupoty. Laptop = notebook. Tak jest od zawsze, wiec nie wymyslaj jakis wlasnych definicji. Vspak ma racje. Jedyne co mozna wyroznic to wlasnie netbook'i.

Laptop jest masywniejszy od notebooka. Obecnie w laptopach stosuje się procesory dwu rdzeniowe.

Poza tym Twoja definicja jest idiotyczna. Obcnie kazdy nowy laptop/notebook ma procesor dwurdzeniowy, jak nie wiecej, i wiekszosc wazy mniej niz 2,5 kg i sa wyjatkowo plaskie. Wg Twojego rozumowania to cos takiego jak notebook by juz nie bylo produkowane od kilku lat...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka ja miałem creativy, logitechy oraz geniusy i teraz za tą cenę to bym chyba polecił Genius SP-HF1255A

W zestawach 2.1 w tej cenie to woofery zazwyczaj mają twardy dudniący bass, będzie głośniejszy ale nie lepszy a Genius SP-HF1255A nie schodzą nisko ale też nie łupią a do karty zintegrowanej to lepszych i tak nie ma sensu bo w takich chyba nie ma regulacji częstotliwości dla niskich tonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności