Skocz do zawartości

[Szkolenie] SilesiaSEM & XannSEM 2012!


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja chcialbym podziekowac z tego miejsca organizatorom, jak również osobom prowadzacym. Biale casy byly bardzo wartosciowe i mam chec i nadzieje wdrozyc kilka zaczerpnietych pomyslow w codziennej pracy.

Szczegolne dzięki dla Kingi - prowadzacej merytoryczne szkolenie z AW: jestem pewien, że pozostali uczestnicy wlasnie tego szkolenia przylacza się do opinii o wysokiej uzytecznosci przedstawionego przez nia materialu (o czym zdazylismy chociaż w zarysie uswiadomic Prowadzaca) ;)

Fikas: glupimi bramkarzami nie zaprzataj już sobie glowy :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szkolenie ! :P Ogólnie pokazanie czegoś na własnych zapleczach, a nie opieranie się tylko prezentacją było bardzo fajne. Od soboty nic nie robie tylko przeglądam strony które udało mi się wam podkraść ;d

Potrzebujesz pomocy przy Sick Marketingu? Pisz: mateusz.kasperek@yandex.ru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wygrzebania zaplecza na własną rękę nie ma zabawy :P a to które przepisałem z Waszych DA, wiadomo warto zobaczeć jak robią to inni :)

btw. Szkoda tylko, że tak jak wspominałem nie było mowy o Sick Submitterze, albo Zenno Posterze (jakiś tam fragment niby o nim był, ale na tyle mało wartościowy, że ludzie którzy słuchali na pewno nawet tego nie zarejestrowali)

Potrzebujesz pomocy przy Sick Marketingu? Pisz: mateusz.kasperek@yandex.ru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie szkolenie bomba. Niech żałują Ci, co nie byli.

Organizacja 5+, jedyne co to w naszej sali trochę zimno :( Ale kawa rozgrzała.

Szkolenia zawsze są ważne - bo wie się, czy się jest "na rynku" czy odstaje się od rynku. Ale ale - After Party zawsze na tym rynku to motor napędowy. No i po powrocie z kopyta do roboty - w całości (szkolenia + After) to jak bomba atomowa.

Byłem na social marketingu - super szkolenie, nowe spojrzenie po Case Study Lekko Stronniczych daje do myślenia. Mi się tam szkolenie już zwróciło.

Poza tym poznać Was - bezcenne.

Tak jak pisałem nie wiem co cenniejsze - szkolenia czy rozmowy w kuluarach. Mam nadzieję, że następnym razem spotkam więcej twarzy ze starej gwardii, choć i tym razem nie było mało.

Pozdrowienia i do następnego.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności