Skocz do zawartości

Premier zapowie cięcie ulg


Rocky77

Rekomendowane odpowiedzi

Ten cały system to jedna wielka kpina i złudzenie. Jesteś w więzieniu, którego nie widzisz bo myślisz, że masz na coś wpływ (sprytne!). To jest iluzja i ułuda... przyjdzie jeszcze czas na nich a on jest coraz bliżej bo każdy system upadał i upadnie ten, tylko jakim kosztem.

Kpiną jest podejście co niektórych ludzi, nie wiem jak Ty ale ja mam ogromny wpływ na to co się dzieje wokół mnie a jeśli czuje, że jest mi źle to mogę wyjechać tam gdzie jest dobrze... Jest tyle pięknych miejsc na świecie, co i kto Was tu trzyma? :)

Żyjemy w kraju maruderów, każdemu jest mało darmowej kasy, wszyscy uważają, że coś im się należy za free. Krzywda nam się dzieje bo orła z koszulki reprezentacji zabrali(a ilu z maruderów wywiesiło flagę w święto narodowe???) itp. itd. a życie jest przecież takie proste, można spieniężyć co się da i wyjechać w pizdu - na cyprze niskie podatki i cieplej - czemu nikt tego nie robi skoro jest tak źle?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Telewizje do kosza bo to służy do programowania umysłów i ogłupiania marnymi show. To jest jeszcze mało cały system edukacji do tego służy:

Szkoła -> studia -> praca -> podatki -> emerytura

Idź do szkoły, skończ studia, znajdź dobrą pracę (pracuj dla kogoś za grosze i na utrzymanie systemu bo to ty jesteś dla niego, nie on dla ciebie), płać nam podatki i oddawaj swoje ciężko zarobione pieniądze na emeryturę (już my odpowiedni procent z nich sobie potrącimy).

Ludzie pracują dla innych zamiast pracować dla siebie i tego nas uczą przez całe życie. To jest wielki przekręt i trwa już od dawna ale najlepsze jest to, że kiedy ty o tym mówisz to jesteś paranoikiem, czubkiem itd (znowu sprytne!). Idealny plan realizuje się za kulisami całego przedstawienia, którego wielki finał będzie już niebawem...

Matrix to nie jest film science-fiction a jedynie film osadzony w realiach futurystycznych obrazujący całą prawdę o naszym życiu niczym dobry film dokumentalny...

Darmowe MP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne zdanie na temat demokracji. Demokracja to rządy większości a większość, która głosuje w wyborach jedyną wiedzę na temat sceny politycznej czy stanu gospodarki czerpie z telewizji.

A co do naszego wpływu - niech każdy robi swoje jak najlepiej potrafi i zacznie od poprawiania spraw wokół siebie :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpiną jest podejście co niektórych ludzi, nie wiem jak Ty ale ja mam ogromny wpływ na to co się dzieje wokół mnie a jeśli czuje, że jest mi źle to mogę wyjechać tam gdzie jest dobrze... Jest tyle pięknych miejsc na świecie, co i kto Was tu trzyma? :)

Już niedługo zobaczysz jaki masz wpływ jak pieniądze znikną a będą tylko wpisem w systemie komputerowym. Każda transakcja będzie odnotowana, podatki odtrącane automatycznie, kamery na każdym kroku a ty będziesz zaczipowany jak bydło bo tylko tak będziesz mógł wybierać swoje pieniądze. To się dzieje na naszych oczach, z dala od kamer i fleszy...

To jest ogólnoświatowy system już od dawna, polecenia idą z góry z Brukseli, gdzie chcesz uciekać, oni już dawno wykupili tą ziemie i mają ją na własność... Jesteś robiony z każdej strony jak się tylko da a to dopiero początek zabawy...

Ja nie muszę nigdzie uciekać, mi jest dobrze tutaj i teraz bo mimo iż nie mam wszystkiego to jednocześnie mam wszystko czego mi trzeba poza małymi sprawami, które są w toku... Pięknie jest wszędzie dookoła nas, w każdym miejscu i w każdej rzeczy, bo każda z nich żyje sobie własnym życiem, tyle tylko, że ci którzy tym kręcą za wszelką cenę chcą, żebyś myślał inaczej i uwierzył w "materializm", oni masowo narzucają ludziom wizję świata a przecież my nie przyszliśmy tutaj z pieniędzmi, my tylko uwierzyliśmy że one są więcej niż papierkiem..

Matrix to nie jest film science-fiction a jedynie film osadzony w realiach futurystycznych obrazujący całą prawdę o naszym życiu niczym dobry film dokumentalny...

Darmowe MP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a życie jest przecież takie proste, można spieniężyć co się da i wyjechać w pizdu - na cyprze niskie podatki i cieplej - czemu nikt tego nie robi skoro jest tak źle?

No przecież wyjeżdżają milionami, u mnie pół familii siedzi w USA, Niemczech, UK...

Ja sam się wybieram na jakieś Kajmany lub Seszele, grunt żeby było ciepło cały rok, nie było podatków, ZUSu, dużo turystek i język urzędowy angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo zobaczysz jaki masz wpływ jak pieniądze znikną a będą tylko wpisem w systemie komputerowym. Każda transakcja będzie odnotowana, podatki odtrącane automatycznie, kamery na każdym kroku a ty będziesz zaczipowany jak bydło bo tylko tak będziesz mógł wybierać swoje pieniądze. To się dzieje na naszych oczach, z dala od kamer i fleszy...

można kupić złoto i zakopać w ogródku jak ktoś ma takie czarne wyobrażenie przyszłości

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem takie powiedzenie: "Ludzie czytający rządzą ludźmi nie czytającymi" - to się sprawdza o dziwo, ponieważ ludzie którzy nie lubią czytać gazet, są idealnym materiałem do manipulacji poprzez media, polityków i dobrze rozplanowany marketing

Polska to kraj zawładnięty ludźmi solidarności i kościoła - a i jeszcze ABW którym kieruje PO, taki dobry przykład Pan Cimoszewicz jak go zniszczyli za niby podpis. Jak tak patrzę na tą całą sytuację, to jednak smutek i przerażenie mnie łapie. Niestety taki już nasz los ....

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udzie którzy nie lubią czytać gazet, są idealnym materiałem do manipulacji poprzez media, polityków i dobrze rozplanowany marketing

Bo gazety, to nie media, a na wskroś obiektywne źródła prawdy... :)

Podoba mi się wątek ogólnoświatowej grupy trzymającej władzę, który pojawił się w tym temacie - coraz wyższy poziom dyskusji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobijajcie się dalej jak to źle w tej polsce jest, wrzućcie na luz i tak zrobią swoje a tymczasem fotka, przecież nie tylko polska i PO jest

malezja5.jpg

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gazety, to nie media, a na wskroś obiektywne źródła prawdy... :)

Podoba mi się wątek ogólnoświatowej grupy trzymającej władzę, który pojawił się w tym temacie - coraz wyższy poziom dyskusji ;)

Trochę nie rozumiem twojej wypowiedzi ale cóż....

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w kraju maruderów, każdemu jest mało darmowej kasy, wszyscy uważają, że coś im się należy za free. Krzywda nam się dzieje bo orła z koszulki reprezentacji zabrali(a ilu z maruderów wywiesiło flagę w święto narodowe???) itp. itd. a życie jest przecież takie proste, można spieniężyć co się da i wyjechać w pizdu - na cyprze niskie podatki i cieplej - czemu nikt tego nie robi skoro jest tak źle?

Nikt nie chca darmowej kasy a chce by mu mniej zabierali - obecnie w formie wszelkich podatków i danin oddajemy chyba juz prawie ok 70% tego co zarabiamy (dochodowy, zus, akcyzy, vaty, licencje, opłaty w urzedach, opłaty paliwowe, podatek od umowy kupna sprzedazy, podatki od nieruchomosci, deszczu itp itd )

Dzien wolnosci podatkowej w polsce cały czas przesuwa sie na nasza niekorzysc - teraz juz jest pod koniec czerwca (tylko czekac az dzien wolnosci podatkowej dojdzie do połowy grudnia i wkrotce tylko 2 tygodnie w roku bedziemy pracowac na siebie a reszte roku na daniny :)), czyli ponad pół roku robimy tylko na podatki (a i tak oni wszystkich danin w tych wyliczeniach nie uwzgledniaja )

A o tym ze nikt nie wyjezdza za praca za granice to ty na serio pisałes?.... przeciez ludzi w wieku produkcyjnym ktorzy wyjechali za praca za granice jest ogromna ilosc. Chyba kazdy ma w rodzinie osoby lub osobe ktora tak zrobiła.

ubezpieczenia - ubezpieczenia ac

ubezpieczenia - ubezpieczenia oc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zmniejszyło się bezrobocie :) Bo 3 miliony wyjechało ;)

Edit: no i sporo tych, którzy wyjechali przysyłali/przysyłają pieniądze do Polski, sporo też wróciło z zarobionymi pieniędzmi żeby móc sfinansować budowę domu/rozkręcenie firmy, znam dużo takich osób

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gazety, to nie media, a na wskroś obiektywne źródła prawdy... :)

Podoba mi się wątek ogólnoświatowej grupy trzymającej władzę, który pojawił się w tym temacie - coraz wyższy poziom dyskusji ;)

Trochę nie rozumiem twojej wypowiedzi ale cóż....

Czytaj więc swoją wypowiedź, potem moją i tak w kółko aż do skutku - do naprawdę nie jest skomplikowana wypowiedź ;) Podpowiem, że tylko pierwsza linijka z tego co napisałem odnosi się do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności