Skocz do zawartości

Jak znaleźć pracę zdalną?


myfinancecompl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam pracy zdalnej, bo mieszkam w małym mieście daleko od dużego (60 km). Gdzie takich ofert szukac? Interesuje mnie: copywriting, najlepiej tworzenie tekstow reklamowych, katalogowanie, marketing internetowy.

Najlepiej z jak najmniejszą potrzeba bycia w biurze (wszystko mozna załatwić na odległość).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj wszędzie tam, gdzie są ogłoszenia o pracę. W co poniektórych ofertach można wyczytać, że 'istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej' - ale jak to wygląda? Nie wiem.

Pozostaje Ci więc freelancing - czasem można znaleźć partnerów do dłuższej współpracy, ale trzeba mieć sporo szczęścia - lub działalność gospodarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam że pracodawcy różnie patrzą na "pracę zdalną"

w firmie, w której pracuje jest kilka (łącznie może 5) na 100 osób pracujących zdalnie

przyczyna jest 1 podstawowa: kierownicy/dyrektorzy chcą cie widzieć, twój monitor, etc.

nie wierzą że pracujesz :)

pracy szukacj standardowo w ogłoszeniach, powodzenia.

Wczasy Egipt, Urlop w Turcji

Imieniny obchodzą..... - złóż Życzenia imieninowe

Przygotuje unikalne teksty turystyczne, kontakt - PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Czy "koordynator portalu internetowego" musi być fizycznie w biurze? Przecież rownie dobrze mozna się zalogowac do panela admina ze swojego komutera. Kontaktować sie z szefem, współpracownikami też mozna za pomocą emaila, komunikatorów.

Czy komus się kiedyś udało dorwać zlecenie na freelancer.com?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedyncze zlecenia czy nawet cykliczne bez problemu dostaniesz, oczywiście musisz mieć umiejętności, chęci, szukać i dbać o terminowość. Niestety, załapanie się na stołek przed własnym kompem np. przy aktualizacji portalu itp. jest w praktyce nierealne... Tak jak ktoś pisał wyżej, pracownik w biurze to możliwość kontroli.

Zostaje Ci tylko szukanie zleceń ale z tym to raczej nie ma problemów nawet w kraju, w najgorszym(?) wypadku możesz pisać teksty i np. sprzedawać na textmarket.pl. Wydaje mi się jednak, że to już wiesz i Twoje pytanie odnosiło się w większym stopniu do pracy stałej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz, ale:

-są to oferty dla doświadczonych programistów

-lub są to oferty śmieciowe: za minimalną będziesz musiał zasuwać jak dziki osioł

Oczywiście zdarzają się perełki, ale niezwykle rzadko.

Ogólnie o pracy zdalnej w Polsce jeszcze mało kto słyszał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca zdalna to marzenie, które są dla wybranych. Wiem, bo jeden administrator w firmie której pracuje, pracuje zdalnie - ale jest to spec od serwerów więc raczej to oni go prosili o pracę :)

Ogólnie to dla szefa jest to jak sól w oku, codziennie po 3-4 razy dzwoni z tekstem "co tam" ......

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca zdalna to marzenie, które są dla wybranych. Wiem, bo jeden administrator w firmie której pracuje, pracuje zdalnie - ale jest to spec od serwerów więc raczej to oni go prosili o pracę :)

Ogólnie to dla szefa jest to jak sól w oku, codziennie po 3-4 razy dzwoni z tekstem "co tam" ......

To już w tym kraju nikt nie ufa nikomu? przeciez jeśli pracownik ma płacone za efekt to chyba nie będzie się opierdalał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o zaufanie chodzi.

Chodzi o to że jak jesteś w domu to możesz coś zrobić 10x szybciej i resztę czasu poświęcić na coś innego. Szefa będzie to bolało mniej lub więcej.

A Polacy mają już taką mentalność że im gul skacze jeżeli płaci się wynagrodzenie 200zł na dzień a ktoś odwala robotę w godzinę i ma fajrant. Szef wtedy wydzwania bo ma rozterki czy by czasem nie dowalić więcej roboty za tę samą stawkę.

A jak przesiedzi całe 10 godzin w pracy przy biurku to jest ok. Bo jak coś robił 10godzin a nie godzinę to się wydaje że zrobił lepiej.

banner234x60.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca zdalna to marzenie, które są dla wybranych. Wiem, bo jeden administrator w firmie której pracuje, pracuje zdalnie - ale jest to spec od serwerów więc raczej to oni go prosili o pracę :D

Ogólnie to dla szefa jest to jak sól w oku, codziennie po 3-4 razy dzwoni z tekstem "co tam" ......

No właśnie, praca zdalna w sumie ma też swoje minusy... Ja tam chyba nie mógł bym się w domu skoncentrować przez 8 godzin na pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli stałą pracę? W Polsce - nierealne. Za granicą - musisz znać angielski w stopniu komunikatywnym.

ja zatrudniam zdalnie już od 5 lat, ale powoli odchodze od tej formy zatrudnienia. Pisze tylko żeby pokazac ze jednak jest możliwe, to kwestia obowiązków i efektywnosci pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności