Skocz do zawartości

Najtrudniejsze frazy polskiego seo


benusso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

opony, kredyty, ogłoszenia towarzyskie, se.x, gry (noniech bedzie ze trudne)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel

Wolisz miec dziennie 500 telefonow i sprzedac np 50 opon - czyli konwersja powiedzmy 10 % (utopijna )

czy 2 telefony i sprzedac 1 opone (konwersja 50 % ) .

Podobnie jest z fraza pozycjonowanie/pozycjonowanie stron.

Dalej nie wyjasniles mi na czym opierasz swoja teze.

Kolejna trudna fraza jaka jakis czas temu wbilismy : biuro podrozy - wystarczy zobaczyc jakie mega marki sa w topie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wyjasniles mi na czym opierasz swoja teze.

To nie była teza tylko tak jak napisałem - moje przypuszczenia B)

@Pawel: jako laik w życiu bym nie wpisał rozmiaru opon ;) wpisałbym opony i tak szukał sklepu a potem własciwego rozmiaru ale juz bezpośrednio w sklepie - jak miałem auto zawsze tak robiłem :P

To chyba macie racje - moje zboczenie zawodowe (elektronik), na codzień szukam elementów po konkretnych parametrach i partnumberach ;)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon nie chce mi się przepychać ze stwierdzeniem opony / opony letnie / opony zimowe vs longtail...

Znam temat dosyć dobrze i wiem, że dobrze zaopatrzony sklep oponiarski można pociągnąć długim ogonem na 15k fraz. Wejścia są "symboliczne" ale zaje... pod względem konwersji.

@Zgred - jasne, że rozmiarówki laik nie zna na pamięć, ale " opony + letnie/zimowe + producent auta + model auta " albo " opony + producent opony + producent auta + model auta" się dobrze sprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności