Skocz do zawartości

Najtrudniejsze frazy polskiego seo


benusso

Rekomendowane odpowiedzi

Aukcje :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

+ hotele

Wbicie się nawet na ciężką frazę to jedno, dwa - to utrzymać się dłużej niż parę tygodni-miesięcy. Już wiele osób się z tym przeliczyło.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To doprawdy śmieszne, gdy czyta się w takim wątku, że hasła typu hosting, domeny, gry itd są "łatwe". Ja rozumiem, że różne są sposoby, by się dowartościować, ale próba pokazania, że coś jest "łatwe" nie należy do najlepszych z nich. Kto jeszcze chce się pochwalić jakie to frazy są dla niego "łatwe"?

Edycja: Dla tych, którym niemal wszystkie hasła wydają się "łatwe" polecam pozycjonować się pod wspomniane już "google". To również będzie "łatwe", czy to może już średnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze są te które dają największą konwersje, reszta to pikuś ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hosting

domeny

łatwe

hm, ciekawe.... sam nie robilem tych fraz, ale stwierdzilem iz je zlece dla znajomego i jesli sie nie myle to najnizsza oferta to bylo cos ok 2k pln za top10 a najwyzsza bodajze 3.5k pln

to skoro tak sa wyceniane latwe frazy, to ja sie szczerze mowiac boje zapytac, ile sie kasuje za trudne :)

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doswiadczen to :

Forex, Mesothelioma, Leasing, Ubezpieczenia (Insurance), Nieruchomości (Real estate), Kredyty (Credits), Biżuteria (Jewelry) Pożyczki (Loans), Komputery (Kompjuta)...

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności