Skocz do zawartości

Najtrudniejsze frazy polskiego seo


benusso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 7 miesięcy temu...

Myślę, że trudność frazy nie powinno się oceniać po wejściu do top10 a po wejściu do top 3 bo przecież te pierwsze 3 miejsca generują największy ruch.

Tak samo myślę, że trudność frazy to dla każdego sprawa indywidualna przykład: dla google każda fraza jest prosta:)

A dla mnie na przykład fraza: czapki to fraza trudna. (Ponieważ nie posiadam jeszcze oprogramowania wspomagającego pozycjonowanie oraz doświadczenia) Gdzie 3/4 z was, na tą frazę wyciągneło by sobie witrynę jednym "xrummerowym blastem" w tydzien czy tam jeden dzień:D:)

Lepiej zapytać za które frazy w topie wzieli byście największe pieniądze:D ;)

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po potężnym napływie potencjalnych klientów robionych przez "sełowców" a podziobanych przez pingwina zaczynam mysleć, że dla większości nie ma żadnej łatwej frazy ... :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po potężnym napływie potencjalnych klientów robionych przez "sełowców" a podziobanych przez pingwina zaczynam mysleć, że dla większości nie ma żadnej łatwej frazy ... :)

Ciekawe jak wygląda taki dziobający pingwin:P

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności