Skocz do zawartości

Pytanie o zgłoszenie strony z p0rno w google


Igns

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wybaczcie mi moją niewiedzę, ale nigdy nie bawiłem się żadne w zgłaszanie stron konkurencji jednak teraz pewna osoba mnie zmusiła. Mianowicie ukradła mi bezczelnie treść ze strony, na mojego maila z uprzejmą prośbą o usunięcie dostałem maila, w którym zostałem zwyzywany :) strasznie procesem nie pomogło, wiadomo nie opłaca się, ale teraz do rzeczy.

Osoba, która skopiowała treści z mojej strony była na tyle bezczelna, że hotlinkuje też grafikę z mojej strony. I teraz taka kwestia standardowo podmienię grafikę na g-j p0rno.

I tu pytanie do was, czy jak podmienię mu grafikę na p0rno, to potem mogę to spokojnie zgłosić do googla, skoro jednak url grafiki pochodzi z mojego serwera, to czy istnieje możliwość, że mi się też dostanie za trzymanie takiej grafiki na serwerze? U siebie oczywiście zmienię obrazki na odpowiednie.

Pozdrawiam

Artur

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podmieniłem grafikę, mam nadzieje, że nie wpłynie to źle na moją stronę, w końcu grafika mimo ze podmieniona została już zaindeksowana.

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności