Skocz do zawartości

Czy da się wyjść na plus z reklamą adwords --> adsense?


Eldoka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sprawdzałem nigdy, ale wydaje mi się że krucho z czymś takim chociażby biorąc sprawę na logikę.

Gdyby w grę wchodziły inne reklamy to jest szansa, ale Google na Google odpada

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://zarabianie-na-blogu.pl/google-elimi...-konta-adsense/

Niektórzy wydawcy AdSense promują takie strony w AdWords. Jeśli masz wysoki CTR i dobre stawki za kliknięcie (CPC) oraz uda Ci się znaleźć hasła z niskimi kosztami w AdWords, możesz na różnicy tych stawek coś zarobić. O takich wydawcach pisze również Jennifer (w anglojęzycznym internecie mówi się na to AdSense arbitrage).

Nie wiem jak jest z voucherami, vouchery na adwords można kupić za mały % ich wartości. Ale.... słyszałem opinię od kilku osób, którzy zjedli zęby na adsense że to stąpanie na ostrzu noża i google bardzo niechętnie patrzy na takie praktyki

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dopiero byłoby "perpetum mobile" ... :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem kiedyś adtaily do adsense. Nawet na bardzo tanich serwisach się nie opłacało biorąc pod uwagę całkiem niezłe CTR.

Google do Google na pewno odpada, bo licząc nawet 3% CTR na stronie z Adsense to musiałbyś mieć 33 wejścia z Adwords na jedno kliknięcie. Nie wiem gdzie można uzyskać tak tanie w reklamie słowo do kliknięcia.

Pozdrawiam

Cognitive-it.pl - usługi SEO i SEM.

Cognitive-it.org - do poczytania blog o SEO i Adwords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie tam kojarzy, ze reklamowanie w AW stron na ktorych jest AS jest niezgodne z regulaminem i skonczy sie banem na AW, ale pewien nie jestem.

Czytalem kiedys wypowiedzi roznych osob na ten temat i jest to mozliwe i calkiem niezle na tym zarabiali. Mowa o rynku USA. Trzeba tylko znalezc nisko platne frazy i na nie sie reklamowac na zasadzie np. robimy strone o odchudzaniu, a reklamujemy sie na jakas fraze 'idealna dieta dla dziewczyn w gimnazjum' itp. dzieki temu mamy oblegana tematyke a reklamujemy sie na frazy z ktorych wejsca sa po minimalnej stawce liczac, ze ktos kliknie w wysoko platna reklame.

Jednak jak czytalem o gosciu, ktory tak robil to jego poczatki nie byly zbyt dobre. Zanim dokladnie doszedl co i jak i powybieral odpowiednie frazy i tematyki to stracil na tej zabawie ok. 10 000$

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W relacji Adwords >> Adsense nie da się.

W relacji Adwords >> Programy afiliacyjne da się, jeżeli zrobisz tanie konwersje ( np. 3zł/konwersja, a w PP masz konwersję 15 PLN to jest to całkiem opłacalne).

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma specjalnie dużych szans na sukces.

W adwords płacisz za każdy klik.

Jaki % z tych użytkowników kliknie w reklamy adsense? 5%? 10% będzie bardzo trudno osiągnąć bez żadnych sztuczek naginających regulamin.

Poza tym płacisz 100% stawki na adwords, od tego co google wypłaca w adsense odciąga też swoją prowizje.

Można w sumie przetestować z jakimś darmowym kuponem, ale całość nie ma szans na sukces, bo potrzebaby było bardzo dużego przebicia - tanich wejść i ekstremalnie drogich klików.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od branży jaką wybierzesz ... najlepiej znaleźć swoją niszę i ją obstawić i w wynikach 'naturalnych' i w adwordsach.

powodzenia :)

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Polsce jest to mozliwe ale w USA, gdzie popularny jest dosc mocno BING robia tak, że kupuja PPC w Bingu albo gdzie indziej i wtedy zarabiaja na Adsense.

Co do banów na strony, ktore maja adsense i reklamuja sie w adwords, to troche bez sensu, bo sa takie strony i sa to strony popularne i spore, wiec czemu je za to karac?

Chyba ze jest to strona MFA. Takie strony jednak latwo wykryc i widac ze tylko o adsense im chodzi (duzo reklam adsense na stronie, a w adwordsie duzo tanich fraz), a merytoryka w sumie lezy i nie do konca rozwinietym tematem na stronie zacheca do klikniecia w reklamy, zeby dowiedziec sie wiecej. To stary i dobry sposob na zwiekszenie konwersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz zrobiłem kampanie w adwords i oni stawki mają kosmiczne!

W ogóle to się nie opłaca chyba, że ktoś chce zarobić na waciki.

Najlepszy był kiedyś klient salonu odnowy biologicznej. Pozycjonowanie podobno mu się nie opłacało a teraz prowadzi kampanie w adwords za grube pieniądze. Nie rozumiem ludzi...

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności