Skocz do zawartości

Czy da się wyjść na plus z reklamą adwords --> adsense?


Eldoka

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz zrobiłem kampanie w adwords i oni stawki mają kosmiczne!

W ogóle to się nie opłaca chyba, że ktoś chce zarobić na waciki.

Najlepszy był kiedyś klient salonu odnowy biologicznej. Pozycjonowanie podobno mu się nie opłacało a teraz prowadzi kampanie w adwords za grube pieniądze. Nie rozumiem ludzi...

Bo przy niektórych typach dzialalności adwords ze zgrabnie skomponowanym hasłem przynosi o wiele więcej wejść niż wysoka pozycja w google..

mam pewną stronę promującą firmę usługową w top3 na dobre hasło, dałem też reklame adwords z tekstem "nowa promocja, to i to tyle taniej" i ludzie klikali właśnie na reklamę..

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przy niektórych typach dzialalności adwords ze zgrabnie skomponowanym hasłem przynosi o wiele więcej wejść niż wysoka pozycja w google..

Jesteś pewien, że niektórych? Moich zdaniem przy każdym typie. Ludzie nie odróżniają wyników płatnych od organicznych, a nawet jeżeli odróżniają to nie widzą powodu, żeby organiczne cenić wyżej. Pierwszy link, to pierwszy link. Nie tak dawno klientka firmy chciała zabłysnąć chyba i stwierdziła "...znalazłam Państwa przez Google, mieliście świetnie wypozycjonowaną stronę, ma 1. miejscu!" - oczywiście był to link z AdWords :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności