Skocz do zawartości

Postowanie scrapeboxem - konsekwencje prawne


adrenaline

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
... jesli ludzie uzywaja twoich programow do odpytywania moich seokatalogow...

Jeżeli masz już taką wiedzę to znaczy, że wg teorii Miona powinieneś zgłosić to do prokuratury. Jeśli tego nie zrobisz to sam podlegasz karze i to z urzędu ;)

trochę nieprawda. Jeśli dobrze pamiętam to w PL jest bezwględny obowiązek zawiadamiania tylko o cięższych przestępstwach (nie pamiętam dokładnie jakich), w przypadku drobniejszych/lżejszych jest tylko coś takiego jak "obowiązek społeczny" - co znaczy tyle co nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- właściciel domu wstawia otwór w ścianie tzw. "Drzwi" (bez tego nikt nie wejdzie :)), a zatem zachęca do odwiedzania domu. Nie chcę odwiedzin - nie wstawiam drzwi, mogę wchodzić przez piwnicę. Inna sprawa, że Wy wleziecie tymi swoimi programami przez piwnicę, okna i dach :)

Ale ten sam właściciel wstawia też w ten otwór drzwi, wstawia zamki - czyt. zabezpiecza się tak by ograniczyć do minimum niechciane wizyty.

Można powiedzieć, że taki komentarz to osoba, która chce wejśc do domu, Ty decydujesz* czy wpuscisz ją czy nie. Chcesz wpuszczasz każdego jak leci, nie chcesz, moderujesz lub wyłączasz możliwośc komentowania. Tak wiem, tysiące postów do moderacji, setki stron, a chciało by się niemoderować, mieć takie komentarze wspaniałe od ludzi, na temat danej storny, wpisu czy co tam można komentować, kasa za reklamy, czy co tam by płyneła sobie bez problemów itd itd. Ja osobiście też tak bym chciał, a tu musze sie przebijać przez moderację tego czego nie chcę u siebie na stronach. Niech mnie ktoś przytuli**, gdzie ktoś to jakaś piękna kobieta, tak wiem, są same piękne, ale akurat nie piję :(

* i proszę nie pisać, że programy się włamują omijając zabezpieczenia, bo to nie prawda, zabezpieczenia tokenami, opcja komentowania dla zarejstrowanych, to powieszenie kluczy na klamce dla kazdego kto taki klucz umie obsłuzyć - o włamaniu była by mowa, gdyby komentarze były wyłączone, a i tak by się pojawiały ;)

** edit:

z proszeniem nalezy uważać, waśnie co prawda nie w komentarzu, ale na email otrzymałem:

od Mambo Sallian

Witam Szanowni Państwo!

Nazywam się Mambo Sallian i jestem dziewczyną. Widziałem twój e-mail na moje badania odkrywają teraz wizytownik.wizytowka.pl i postanowiłem napisać do Ciebie. Nasze spotkanie nie jest przypadkiem, jak mam coś niezbędne do dyskusji z Tobą. Muszę usłyszeć od ciebie najwcześniej z powrotem tak, że mogę powiedzieć więcej o sobie. Mając nadzieję, że rozmowy wkrótce, miłego dnia i pozostają bł.

Pozdrawiam przegapić.

Mambo.

Że mi się tak cyfry w totka nie objawia jak o to prosze... ech :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności