Skocz do zawartości

Bankier vs Money2money


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś się podzielić wiedzą czy stawki na wyższych grupach prowizyjnych w Money2money są wyższe od stawek w systemiepartnerskim bankiera?

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w m2m masz grupy prowizyjne a,b,c bodajże więc to nei jest tak, ze bankier jest lepszy.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, właśnie dlatego pytam o porównanie do wyższej grupy niż podstawowa.

Większość wniosków mam generowanych obecnie w bankierze i nie jestem w stanie wskoczyć na wyższą grupę w m2m.

Dlatego chciałem zasięgnąć języka tych co już mają wyższe grupy i mają porównanie, bo sam przeskok na wyższą grupę jak przepnę programy nie będzie problemem ale nie wiem czy mi się opłaca a dwa że długo będę czekał na odpowiedź testując na sobie ;)

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto coś mówi... mój niedawny temat.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=134176

Na razie sam za wiele nie mogę powiedzieć bo sam testuje.... na razie za październik bankier rozliczył mi 10% wniosków i zakończył rozliczenia :/

Testuje również, ebroker.pl (link z refem, za rejestrację do końca listopada dostajecie 50zł na start - wypłata od 150zł) ebroker.pl

Tu na razie całkiem dobrze idzie, bardzo dobre są rozliczenia za lead, zwłaszcza, że w większości są zliczane tego samego dnia, wiadomo ile się zarobiło na bieżąco, więc polecam. Może za 2 msc po testuję m2m.

Pozdrawiam,

Michał

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że w m2m zdaje się grupę rozliczeniową co kwartał zmieniają, gdyby to był miesiąc to bym sprawdził

e: założyłem konto z Twojego refa

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobiło się tego trochę, jest jeszcze program partnerski z https://www.comperia.pl (ref) https://www.comperia.pl

Ale też nic nie mogę jeszcze o tym powiedzieć, na pewno ciekawą opcją w m2m są multi wnioski, jak i porównywarki m2m, comperi i ebrokerze... gdzie w bankierze są na razie tylko 2 i wrzucają link do sobie w dodatku na nich :/

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności