Skocz do zawartości

[Prywata] Czasopismo PLAY


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy ktoś jest czytelnikiem czasopisma PLAY - wyszło teraz nowe wydanie, gdzie jest kod do gierki World Of Tanks :P Jak ktoś kupił je a nie gra, albo ma blisko do kiosku gdzie są jeszcze dostępne czasopisma to chętnie odkupie sam kod (koszt czasopisma 15zł i w tej cenie odkupie sam kod) ;)

W razie czego proszę o PW.

BTW. gra ktoś z forum w WOT ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio pytasz? ;)

Co to jest WOT?

Nie, nie jestem czytelnikiem czasopisma PLAY.

Chodzi o telefonię komórkową?

Grałem owszem, ale to w konkrety.

Większość konkretnych gier zaliczyłem przed milenium. No z wyjątkiem paru on-line :)

To jest Battlefield Vietnam

Diablo I

Starcrat I

GTA I

Cała reszta, to jakiś śmiech na sali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOT właśnie się ściąga z chęcią poznam tą gierkę. Jednak podchodzę już z dystansem do gier... W gimnazjum i na początku Liceum byłem zbyt mocno wciągnięty w grę Ogame... Nawet nie zdawałem sobie sprawy jak dużo tracę spędzając przy tej grze nie oszukując 16h... Budziki w nocy... na przerwach w liceum do domu.. milem 300m..

edit literowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności