Skocz do zawartości

gdzie kupic laptopa


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

TRENS przestań pitolić, lokalne sklepy komputerowe w małych miejscowościach, nie mają na stanie NIC zazwyczaj, a jak mają to w horrendalnych cenach.

U mnie w małej miejscowości jest 6 sklepów komputerowych i wybór jakiś tam jest :D A jak czegoś nie ma, to przywożą z większej miejscowości ;)

Ja bym nigdy nie kupił komputera przez neta, a tym bardziej jeszcze przez allegro, ale takich co ja, to jest zapewne kilka osób w Polsce :D

No dobra piszcie sobie, już nie przeszkadzam :D

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę monotematyczny i też polecę X-KOM. Trafił mi się laptop z niewielkim uszkodzeniem matrycy. Dzień po zgłoszeniu podjechał kurier. 2 dni później otrzymałem nową sztukę. Także o gwarancję nie ma się co martwić bo obsługa jest na naprawdę wysokim poziomie. Do tego ceny mają dobre, parę miesięcy temu jak kupowałem to warto było brać Samsungi, nie dość że taniej niż w innych sklepach to sprzedawali swoje zmienione konfiguracje. Ja kupiłem model z lepszą pamięcią niż ta co jest montowana fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności