Skocz do zawartości

Oszukany przez Maciej Kałuś - Maciej Upalony [upalony89@gmail.com]


adrenaline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przestrzegam przed osobą wymienioną w tytule Maciej Kałuś - Maciej Upalony [upalony89@gmail.com]

Podam numery kont bankowych dla zainteresowanych.

Osoba odzywa się codziennie pytając czy zdecydowałeś się na blast (xrumer) nastepnie po wpłacie pieniędzy znika i nie odpowiada na emiale.

Kontakt po tygodniu z odpowiedzią, że czego się spodziewałeś po blascie z 150 tys linków na forach, efekty będą widoczne jeśli poszukam scrapeboxem.

Raportu brak, a miał być znowu brak kontaktu!

Kasa przepadła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się umawiasz na wykonanie usługi to proszę ja wykonać, tak jak pisałem jak chciałeś żeby Ci zapłacić to nie było tematu spraw prywatnych, głównego PC, wyjazdów i innych spraw - to nie przedszkole!

O słabych bazach też nie było mowy, a miał być raport, którego nie ma i w ogóle mam dość tego naciągactwa i wymówek jak w szkole podstawowej. Straciłem na forum już 430 zł z takimi osobami jak Ty i więcej nie będę siedział cicho.

Pracuje z innymi osobami z tego forum, które zasługują na pochwałę i trwa to już od jakiegoś roku, dobrze wiem gdy ktoś mnie naciąga.

Wykonaj zadanie dostarcza raport albo oddaj pieniądze, które za to wziąłeś.

Dodatkowo teraz masz czas pisać do mnie emaile i wypisywać tematy na forum : https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=137114

To nie ja wziąłem od Ciebie pieniądze tylko Ty od mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PiO ostatnio niezły cyrk :) Albo przepychanki i walka o tytuł mastera seo :rotfl: albo jakieś naciąganie i tematy o oszustach.

Do kolegi wyżej - masz xR i chcesz zlecać 50 blastów miesięcznie, bo masz słabą bazę? To nie lepiej kupić bazą za kilka $? ;) Jaja jakieś.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności