Skocz do zawartości

Program dla sklepów internetowych


Ecomsense

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam sklep internetowy z armaturą łazienkową i kuchenną. Wszystkie produkty mam sensowe opisane z podanymi cenami, zdjęciami i unikalnymi tytułami.

Czy ktoś słyszał o programie / skrypcie / funkcji, w ramach której moje produkty automatycznie zostaną dodane do jakiejś alei handlowej, portalu, serwisu?

Dodam iż chodzi mi o to aby cały proces był w pełni automatyczny i darmowy. Tak aby wszystko zostało zrobione za mnie. Żebym nie musiał żadnego xmla i wysyłać. Generalnie w myśl żeby było to tzw. bezdotykowo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej o bezdotykowym dodawaniu do porównywarek czy innych pasaży jak np. onet czy wp to można spokojnie zapomnieć. Jedynie bezdotykowo dostajesz to co masz dostarczone ze sklepem.

Też bym chciał zeby platnosci.pl zintegrowalo mi platnosci z moim sklepem internetowym - najlepiej za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że autorowi chodzi o integracje.

Jeśli tak, to polecam oprogramowanie z mojej stopki.

Zobacz tutaj.

Hej

Zacne narzędzie ale mi chodzi o coś innego.

Wyobraź sobie wrzucanie filmu na Youtuba ale fotek na Facebooka... a ja sobie wyobrażam takie właśnie narzędzie. Podaje adres swojego sklepu w jakimś panelu, klik i gotowe. Wszystkie moje produkty zostają pobrane (ze zdjęciami włącznie) i dostępne w danym serwisie.

Takiego cudeńka szukam.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny ten post...

Przez dwa lata prowadziłem sklep internetowy i korzystałem z masy porównywarek. Całość ogranicza się do modułu/skryptu generującego XML z bazy produktów sklepu i podaniu adresu do tego dynamicznie generowanego XML'a porównywarce cen. Porównywarki same codziennie zaciągają sobie XML'a z aktualnymi danymi ze sklepu.

Czy może być coś prostszego?

Ecomsense - podaj na czym masz sklep, wtedy ktoś może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności