Skocz do zawartości

[opinie] clickmatic.pl


bieluch

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mało reklamodawców i za********e nieczytelny panel.

Póki co miałem tam 2 kampanie, z Lotto i Dunlopa i zyski były w miarę zadowalające, tj. zdecydowanie większe niż wygenerowane przez tradedoublera. Póki co ze względu na brak kampanii wyłączyłem skrypty i czekam aż się system trochę rozbuja. Co prawda jeden z pracowników obiecał mi, że wklei mi kody reklamowe z TD i inne w skrypt clickmaticka tak, żeby w razie braku kampanii były emitowane inne reklamy, ale doczekać się tego nie mogę...

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałem odkopać temat: testował ktoś? są wypłacalni? Jakie reklamy oferują?

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony powiem tyle, że dalej nie doczekalem sie poprawionej wersji skryptów tak, żeby jak u nich ni ma kampanii wyświetlały mi się inne reklamy (własne), dodatkowo miał to być ficzer i jak widać - nie ma.

Nie testowalem go od ostatniego posta w tym temacie.

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Używał ktoś ? Czy jest równie przekolorowane na jakie wygląda ?

Witam, kompletnie NIE POLECAM tej firmy

Panel - beznadziejny

Oszukują na wyświetleniach ( wyświetlają reklamy za które nie płacą tłumaczenie wygląda tak że są to zapychacze "żeby coś leciało" a nie zwykłe reklamy oczywiście nikt wcześniej nie informuje o tym i jak przychodzi do rozliczenia to się okazuje że kwota jest 10x ! mniejsza niż powinna po rozmowie miły Pan tłumaczy że mu bardzo przykro że nikt o tym nie poinformował i będzie rekompensata oczywiście jest to nadal 7x mniejsza kwota niż powinna)

Unikać jak ognia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

EEE bez przesady @xsuchyx, szukałem jakiejś sieci która miałby reklamy nie tylko cpc ale cpm (w miejsce zanoxowego groupona). Reklam faktycznie jest niewiele, w marcu na zmianę Lotto (najlepsze stawki) i Rexona. Za marzec wyszedł mi średni cpm 0,5 zł.

Z ciekawostek to dziś dostałem prośbę o wystawienie faktury za kawałek lutego i marzec, pomimo tego że ich o to nie prosiłem - duży plus.

Panel jest rzeczywiście nędzny, ale podobno mają go zmienić, zobaczymy - ale ogólnie nie jest źle, 50 groszy za 1000 wyświetleń bannera w rozrywce uważam za niezłą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności