Skocz do zawartości

Który skrypt katalogu wybrać?


zeki

Rekomendowane odpowiedzi

Pany od jakiegoś czasu chodzi mi po łbie pewien projekt. Założenie jest takie żeby w jednym miejscu zgromadzić możliwie dużo firm z jednej branży. Potrzeba wybrać skrypt i tu poległem. Na próbę posadziłem wszystko co darmowe i najbliższy ideałowi byłby chyba arfooo.

Kupować dla testów skryptów nie zamierzam bo pozycjonowaniem się zawodowo nie zajmuję. Więc bieglejszych w temacie pytam: który ze skryptów spełni poniższe wymagania:

Wymagane:

Kategorie i subkategorie

wpisy wyróżnione

szablon(y) taki żeby w miarę ogarnięty człowiek w html/css mógł zmodyfikować i/lub jakiś manager reklam

na życzenie żony - system komentowania wpisów dla zalogowanych O_O

możliwość dodania wpisu bez podania strony www

Pożądane:

możliwość ustawiania reklam na stronie dodawania wpisu z panelu

linki aktywacyjne na maila

jakiś wybór szablonów

może być mapka Polski jak w SEOkatalogu

Nie jest mi potrzebna cała otoczka SEO (np statystyki ile stron ma jaki PR) ale pasuje mi żeby skrypt robił to do czego są przeznaczone seokatalogi.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie może być 2 poziomy kategorii bo planuję województwa i powiaty tylko.

@zoreander

a jak dodać firmę nie mając www? Żeby przejść do strony dodawania musisz podać adres strony. Podstawowa funkcja jaka mnie interesuje to dodawanie firm nie mających www. Mam powiedzmy kilka wpływowych osób w środowisku i one choć mają firmy nie mają www.

arfooo ma tę zaletę, że można nie dać strony www - czyżby ideał???

@kikas

katalog będzie za free, co najwyżej kasa za reklamy będzie ale i tak niewielka bo większość będzie moich. On ma mieć inne zadanie trochę :lol:

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A omniadw? Jest nawet skórka dla katalogu firm. Zobacz link w stopce u mnie i zobacz jak wygląda od strony użytkownika. Skórki są domyślne. Jedyne co to nie ma powiatów są tylko województwa.

Kategorie i subkategorie - TAK

wpisy wyróżnione - TAK

szablon(y) taki żeby w miarę ogarnięty człowiek w html/css mógł zmodyfikować i/lub jakiś manager reklam - nie jest może bardzo proste ponoć będzie całkowicie przebudowana obsługa skórek. Ale jest menager reklam

na życzenie żony - system komentowania wpisów dla zalogowanych O_O - TAK

możliwość dodania wpisu bez podania strony www - chyba da radę ale nie jestem pewny nie sprawdzałem tego czy zadziała

Pożądane:

możliwość ustawiania reklam na stronie dodawania wpisu z panelu - tylko przez edycje skórki. Menager reklam nie ma wyboru na jakich stronach reklamy się wyświetlają.

linki aktywacyjne na maila - TAK

jakiś wybór szablonów - TAK 4 domyślne w tym katalog firm

może być mapka Polski jak w SEOkatalogu - Można włączyć Google Maps

Na allegro też takich skryptów troszkę sprzedają więc i tam możesz zajrzeć.

Edycja:

literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja potrzebuję prostej rzeczy - kategorie województwa i subkategorie powiaty. To nie będą jakieś wycudowane wpisy bo zróżnicowanie firm raczej ubogie będzie. Każdy robi to samo lub prawie to samo więc standardowe pola wystarczą. Mnie interesuje baza maili jaką zbiorę w ten sposób i reklama jaką zobaczą włażąc.

@garyoldman

widziałem je thx :lol:

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności