Skocz do zawartości

Mandat wtf?


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w Polskim prawie wszystko jest możliwe, i z tym nie da się nic zrobić ;/ Najgorsze jest to, że mało kto odwołuje się od mandatów, i później są takie skutki tego wszystkiego.

Od mandatu nie można się odwołać B) Możesz go co najwyżej nie przyjąć - wtedy policja kieruje sprawę do sądu :aniolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trzeba było powiedzieć...

Panowie dla Was specjalna okazja Xtreme Site Generator Professional za 100zł + cms+multipanel o wartości 150 zł :aniolek:

Na mojej ulicy poza moim są 4 domy. W 2 mieszkają policjanci w trzecim celnik ze straży granicznej. Tak więc muszę uważać bo z żadnym się nie przyjaźnię B)

Sklep medyczny - zapraszam w razie potrzeby ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exploit - tego typu reklamą to Ty odpychasz od kupna bardziej, niż przyciągasz. Jeśli się nie zgadzasz z moim stwierdzeniem, to przynajmniej potraktuj to jako obiektywną ocenę potencjalnego klienta :aniolek:

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie na drodze mam zawsze zapięte pasy, bo jak nie zapnę to mi piszczy takie dziadostwo, do momentu aż nie zapne albo zgaszę silnik.

Po to to jest żeby piszczało :aniolek: Ja zawszę robię tak, że wsiadam, kluczyk w stacyjkę, w międzyczasie zapinam pasy (bo podobno trzeba czekać aż pompa przestanie chodzić) i dopiero wciskam start. Może przesadnie zapinam pasy, ale akurat mam ku temu powody.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A) Od sprzedaży skryptów jest inny dział. Niedługo za 10 zł sprzedawać będziesz chciał.

:aniolek: Złamałeś przepisy i mandat się należał - to chyba jasne. Nie przygotowałeś się do jazdy, nawet jak na prawo jazdy się chodzi to pierwszą czynnością po wejściu do samochodu jest zapięcie pasów.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Sprzedaż pakietu za 80zł nieaktualna :aniolek:

I bardzo dobrze, bo mega śmiesznie się czyta jak nachalnie chcesz komuś wcisnąć licencje, tymbardziej jak podajesz się za programistę. Podwinęła się noga na 100zł (mandat) i w desperacji chcesz się "odkuć"...

Mało poważnie to z boku wygląda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czasem wystarczy jedno nazwisko podać i jest po sprawie... Trzeba mieć kontakty (nie mowie o sobie) ale akurat z szefem raz jechalem gdzies i wyszlismy na 5 sekund, podjechala straz i chca zakladac blokade, a on wylecial i cos do nich mowi... wzieli dokumenty, po chwili wracaja oddaja bez niczego i milego dnia Panu życze i szerokiej jazdy... :aniolek::D:D jakieś mocne te nazwisko..

Duże zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi podesłać licencje za Free :aniolek: Przetestuje i umieszczę ładny art. na swoim blogu www.narzedziapozycjonerskie.pl i bedziesz miał szanse sprzedać nawet 5 licencji B) A tak poważniej to możesz przygotować jakiś art bo zbieram wszystkie narzędzia w jedno miejsce.

A co do sposobu dawania łapówki... Ja zawsze ale to zawsze próbuje tekstu czy można zapłacić na miejscu.... ;) I na 3 próby raz się udało. Zamiast 200zł zapłaciłem 50zł a w taki sposób że usłyszałem tekst od policjanta włóż z tyłu pod dokumenty i szerokiej drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to było? Lata 90. te? Nie zapominajcie, że w erze robienia z igieł wideł, policjant na dobrą sprawę boi się przyjąć łapówkę. Jakby to była podpucha (czytaj: weryfikacja uczciwości) gość traci pracę, z marną szansą na powrót, a na pewno z brakiem możliwości rozwoju kariery na komendzie.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to było? Lata 90. te? Nie zapominajcie, że w erze robienia z igieł wideł, policjant na dobrą sprawę boi się przyjąć łapówkę. Jakby to była podpucha (czytaj: weryfikacja uczciwości) gość traci pracę, z marną szansą na powrót, a na pewno z brakiem możliwości rozwoju kariery na komendzie.

<ziewam>

Brakuje jeszcze tylko domorosłego prawnika pokroju kokodżambo, który zacznie straszyć udzielających się w temacie sądem za wręczanie łapówek i zachęcanie do tego innych :(

Exploit przypomniałeś mi o moim mandacie z Wielkanocy...niezapłaconym jeszcze ;) Ciekawe kiedy i jak się o niego upomną. W ogóle co to za pomysł karać kogoś za niezapięte pasy - jego sprawa (jeszcze większa niedorzeczność niż mandaty za prędkość :) )

Edit:

Kiedyś śniło mi się... zatrzymanie za podwójne złamanie zakazu wyprzedzania. Z 1000zł mandatu zeszło na 30zł (aż wstyd, ale nie miałem więcej gotówki przy sobie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności