Skocz do zawartości

Mandat wtf?


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje jeszcze tylko domorosłego prawnika pokroju kokodżambo, który zacznie straszyć udzielających się w temacie sądem za wręczanie łapówek i zachęcanie do tego innych :(

Za to jest domorosły Grisham, który jest poza prawem. Jeszcze powiedz mi co w mojej wypowiedzi, którą zacytowałeś jest nie zgodne z prawdą.

Exploit przypomniałeś mi o moim mandacie z Wielkanocy...niezapłaconym jeszcze ;) Ciekawe kiedy i jak się o niego upomną. W ogóle co to za pomysł karać kogoś za niezapięte pasy - jego sprawa (jeszcze większa niedorzeczność niż mandaty za prędkość :) )

Upomną się - co jak co ale RP w upominaniu się o kasę biednego obywatela, jest co najmniej sprawne, może do KRD wpiszą jak suma większa.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trochę nie rozumiem o co chodzi z tą prywatną drogą... Mandat na drodze wewnętrznej to jeszcze rozumiem, ale w przypadku drogi prywatnej (np. na terenie własnej posesji) to już wydaje mi się trochę dziwne... Po pierwsze pytanie co Policja robiła na terenie prywatnym, po drugie czy mają prawo wlepić mandat na drodze prywatnej...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Brakuje jeszcze tylko domorosłego prawnika pokroju kokodżambo, który zacznie straszyć udzielających się w temacie sądem za wręczanie łapówek i zachęcanie do tego innych :)

Za to jest domorosły Grisham, który jest poza prawem. Jeszcze powiedz mi co w mojej wypowiedzi, którą zacytowałeś jest nie zgodne z prawdą.

Cały fragment który zacytowałem, zwłaszcza to o policjantach, którzy tylko w latach 90. brali łapówki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że znam osobę, która prowadziła po pijaku i zobaczył to oddział prewencji. Cena była odpowiednia i patrol nie wezwał nikogo itd. Było to 3 lata temu, a człowiek, który prowadził już nie żyje(młody gość w sumie).

Nie mówcie mi więc, że w Polsce już się nie bierze łapówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności