Skocz do zawartości

Co zrobić z osobą która anulowała przelewy punktów?


technex

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam problem z osoba o nicku Er! z tutejszego forum. Kolega Er! do nocy z niedzieli na poniedziałek posiadał stronę internetową swlpunkty.pl oraz punkty.biz, ogłaszał się również na tym forum klik i wynajmował punkty swl w różnych systemach. W sumie miałem u niego ponad 300 k punktów wynajętych które mi anulował dzisiaj w nocy oraz 110k punktów które kupiłem w niedzielę i w ogóle mi ich nie posłał. Nie odpisał na żaden email oraz na PW, strony internetowe nie działają. Mam FV na te punkty i zastanawiam się czy sprawy nie oddać na policję ponieważ kwota wyłudzenia wynosi ponad 350 PLN.

Doradźcie co zrobić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to chwilowy problem? Również wynajmuję punkty u w/w użytkownika już dłuższy czas i nie było takich problemów (prócz często nie przedłużanych punktów - co oczywiście skutkowało wyzerowaniem projektów).

Poczekam jeszcze 1 dzień i trzeba będzie znaleźć kogoś innego.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności