Skocz do zawartości

Kubica F1


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

wyczesana hipoteza : sport.onet.pl/f1/media-rosna-szanse-na-przejscie-roberta-kubicy-do-,1,4931602,wiadomosc.html

Mam nadzieję, że tak się stanie i że Kubica za dwa lata powalczy o tytuł.

BTW mam również nadzieje, że przyszły sezon będzie bardziej wyrównany.

Kapania Adwords -  https://kcmobile.pl tel. 604 939 140, e-mail: biuro@kcmobile.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w styczniu ma zacząć jeździć jakąś wyścigówką więc może na koniec sezonu się pojawi w f1:)

swoją drogą ciesze się, że nie zrobił ze swojej tragedii szopki, zamknął się w domu i pracuje - wielu na jego miejscu reklamowałoby w tv maść na ból mięśni...

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze w tym to że od wypadku Kubica nie udzielił żadnego wywiadu publicznie. Więc te wszystkie informacjie w mediach można sobie wsadzić.

Już na samym początu zaraz po wypadku całe zdarzenie i leczenie było przechowywane w tajemnicy. To co było w mediach wtedy to 90% bajkopisarstwo.

Były wypowiedzi jego menadżera i lekarzy, więc jakieś informacje były na pewno prawdziwe. A że media dodatkowo muszą zawsze dodać coś "od siebie" to już druga sprawa...

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były wypowiedzi jego menadżera i lekarzy, więc jakieś informacje były na pewno prawdziwe. A że media dodatkowo muszą zawsze dodać coś "od siebie" to już druga sprawa...

A dzisiaj pojawiła sie informacja dementująca wczorańszą informację :D

Wiec tak jak mówiełem. Nie ma co wierzyć tym informacją jeżeli nie wypowiada je osobiście sam Robert. Od momentu kiedy nie widze Roberta na zywo nie wierze w nic co podają.

Juz na początku sama dogłebna relacja ze szczegółami z przebiegu wypadku z animacją relacjonowana przez "mądrali" ktorzy w jeden dzień na potrzeby tej relacji musieli poznać świat rajdów była dla mnie momentami troche śmieszna. Trzeba być naprawde dobrym w tym temacie aby tak dokładnie opisać przebieg wypadku. A team Kubicy zadbał aby żaden matriał filmowy z wypadku nie pojawił sie publicznie.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności