Skocz do zawartości

Oglądacie Lekkostronniczych ?


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Ano widzicie - gust jak du** - każdy ma swoją.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z LS, gdyż chłopakom nie uderzyła sodówka do głowy, są komunikatywni i mają praktyczne doświadczenie w prowadzeniu fanpage'a jak i program na youtube :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
2 odcinki po tym temacie przemęczyłem... ale to dosłownie przemęczyłem. Ogólnie w szoku jestem, ze takie "pierdoły" mogą się podobać ludziom.

Mam to samo. Ale czego się spodziewać w kraju wyborców PO :) co kto lubi, osobiście polecam w wolnym czasie video-recenzje The Needle Drop :)

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem, ale nie rozumiem ich poczucia humoru...

Chyba nie tylko Ty ...

Ogólnie rzecz biorąc teraz do nas doszła moda na e-prezenterów którzy chcą zabłysnąć przed publiką (co im się w dużej mierze udaje) poprzez pajacowanie, głupie miny i suche żarty. Każdy orze jak może.

forum.png

Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, projektowanie graficzne - xfect.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności