Skocz do zawartości

Mariusz Pudzianowski vs James Thompson


Davi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A tymczasem na WP.pl mamy na głównej:

"W łódzkiej Atlas Arenie Pudzian pokazał klasę! Rywal kompromitował się jeszcze po werdykcie."

a po wejściu dalej:

"James "Kolos" Thompson po walce z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 17 w Atlas Arenie w Łodzi nie mógł się pogodzić z decyzją sędziów, którzy przyznali zwycięstwo Polakowi. - What a fu....g joke! - krzyczał Anglik."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW to nie jest jakaś górnolotna organizacja sportowa promująca wybitne talenty tylko prywatna firma nastawiona na zysk, Polsat to też prywatna stacja nastawiona na zysk.. nienawidzę robienie ze mnie debila i wciskanie godziny reklam w 30 minutowy program dlatego nie ogladam tej stacji, a "MEGA HITY" wole obejrzeć na komputerze lub z dvd te które sam wybiore, bez reklam :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widziałem same reklamy, a na koniec "przede wszystkim dziękuje firmie Olimp i Blachom Pruszyński" aby mi wojaka brakowało , polsat wciska kit z tym całym pseudo show ksw, wywiady pod reklamę, 30 minutowe przerwy, jeszcze chcą utrzymać pudziana dla kasy bo w mma większych szans nie ma a zamiast być gwiazdą strongman to zrobił z siebie pupilka do zarabiania na reklamach.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po tych 2 rundach myślałem... pewnie dadzą remis i dogrywkę, choć trochę głupio wyjdzie - bo Pudzian wyraźnie dostał - pierwszą runde niemal całkowicie, a druga taka na remis. Więc ewidentne zwycięstwo Anglika... noo naprawdę mocno naciągajac remis z poczuciem lekkiego skandalu. Ale ja usłyszałem, że Pudzian wygrał - to na początku wydawało mi się, że się przesłyaszłem. Cóż szkoda, że organizacja przez takie decyzję traci na wiarygodności i jakiś tam zalążkach prestiżu. Dojdzie do tego, że naprawdę dobrzy zawodnicy nie będą chcieli tu przyjeżdzać - bo będą się bali, że przez takie wałki popsują sobie ranking. A nie sądzę, że kasa od KSW by ich jakoś super przekonała, bo dobrzy zawodnicy zawsze mają pewnie wiele propozycji i takie KSW już na starcie będą odrzucać.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem lekko zdziwiony, no ale kto wie jak sędziowie liczyli punkty? Tym ostatnim combo Pudzian nieźle zapunktował.

Moim zdaniem Anglik wygrał, tak obiektywnie na to patrząc.

Jak sędziowie liczyli punkty to nikt nie wie ale jak powinni liczyć to chyba normalne jak... tak jak w normalnej walce MMA? :)

W skrócie niezły wałek KSW stanie się "sławne" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz Panowie z ręką na sercu - kto z Was ma chociaż śladowe pojęcie o tym jak punktuje się walki w MMA? :)

3. Sędziowie powinni oceniać techniki mieszanych sztuk walki, takie jak skuteczne uderzenia, skuteczną pracę w parterze, kontrolę obszaru walki, agresję i skuteczną obronę.

4. Ocena powinna być wykonywana według kolejności przedstawionej w pkt. 3. Czyli według tego najwięcej punktów przyznawanych jest za skuteczne techniki uderzane, następnie za techniki parterowe, kontrolę obszaru walki, agresję i skuteczną obronę.

To że ktoś na kimś siedzi przez 5 minut jeszcze nic nie znaczy. Pudzian spieprzył sprawę konkretnie, bo w ostatnich sekundach mógł Anglika zwyczajnie udusić, ale niewiadomo czemu odpuścił chwyt - pewnie zmęczenie. Nie twierdzę, że na pewno zasłużył na wygraną, remis i dogrywka - w której trzeba by mocno obawiać się o zdrowie Anglika - byłaby może i lepszym rozwiązaniem, ale mówienie tu o jakimś wielkim przekręcie jest po prostu śmieszne i niegodne miejsc poważniejszych niż komentarze na Onecie ;)

Pretensje do KSW też są bardzo ciekawe - ile to innych walk zostało niesłusznie rozstrzygniętych na korzyść Polaków?

Co do reklam - wiem, wiem - ja też wolałbym to obejrzeć tak jak się to robi na całym świecie - pay per view, koło 100zł za transmisje i czysto, ale cóż co mamy to mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i powinna być dogrywka.

Ale zwycięstwo Mariusza jest uzasadnione.

Co z tego, że Thomson w parterze był na górze skoro większośc jego ciosów była chybionych, a Pudzian sporo z nich blokował, często też oddawał ciosy, ciężko by było wypunktować pracę Thomsona w pierwszej rundzie tak, aby przewyższył punktacją drugą rundę Pudziana, który jest wg. mnie lepszy technicznie.

Pudzian był lepszy.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności