Skocz do zawartości

Mariusz Pudzianowski vs James Thompson


Davi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A teraz Panowie z ręką na sercu - kto z Was ma chociaż śladowe pojęcie o tym jak punktuje się walki w MMA? :)

Ja ;)

Uważam, że Pudzian zrobił na prawdę widoczne postępy (dobrze, że trenował w ATT a nie u siebie w domu :) ) ale tą walkę niestety przegrał na punkty może gdyby dali dogrywkę to było by lekkie zaskoczenie ale nie wygrana ;) . I na pewno Pudzian musi poćwiczyć obronę przed obaleniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel KSW Kawulski sam stwierdził, że walkę Pudzian przegrał, a co najwyżej należała mu się dogrywka, podobnego zdania jest też najlepszy polski zawodnik MMA Chalidow. Może poszła gruba kasa na Pudziana i stąd taki wynik kto wie, jak to w Polsce.

Kurs jak zobaczyłem w okolicach 1,6-1,7 na pudziana czyli nie taki mały, można było dać zarobić rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian się bić nie potrafi i od większości tych co trochę potrafią i nie są mniejsi od niego dostanie łomot.

Uderzać nie potrafi tylko macha rękami, szybkości nie ma, techniki nie ma, kondycji nie ma, teraz to nawet siły już takiej nie ma.

Oglądać Pudziana to jak oglądać bijących się gówniarzy pod szkołą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka wieczoru... wszyscy czekali na taką komedię. Obaj byli ciency w porównaniu z poprzednikami. Ta walka to był taki żarcik między zmaganiami prawdziwych sportowców-figterów.

Chyba 3 razy, a 2 na pewno Thompson oddał plecy a Pudzian nie wiedział co z tym zrobić i nie wykorzystał sytuacji...

Sklep medyczny - zapraszam w razie potrzeby ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się za bardzo, że Thompson tak się, lekko ująć, zdenerwował, w końcu te kilka sekund przed ogłoszeniem wyników cieszył się z wygranej, a tu pach - Mariusz Pudzianowski.

Thompsona już więcej w KSW pewnie nie zobaczymy, chyba, że te wyrwanie mikrofonu i tak dalej, to była kolejna "ustawka", żeby było głośno, ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian się bić nie potrafi i od większości tych co trochę potrafią i nie są mniejsi od niego dostanie łomot.

Uderzać nie potrafi tylko macha rękami, szybkości nie ma, techniki nie ma, kondycji nie ma, teraz to nawet siły już takiej nie ma.

Oglądać Pudziana to jak oglądać bijących się gówniarzy pod szkołą.

Dokładnie takie samo miałem odczycie, w pewnym momencie, powiedziałem kumplowi że to wygląda jakby przedszkolaki się biły, niezła beka była :)

Pudzian pokazał kilka ładnych lewych prostych, szkoda że prawy mu nie wszedł, boks ma nie najgorszy, w porównaniu do innych atrybutów.

Poza tym ma strasznie nie proporcjonalnie mięśnie klaty i pleców, wygląda to co najmniej dziwnie, no ale cóż, do końca życia bycie kulturystą będzie mu się dawało we znaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie przypomina Gołota :/

Dlatego chyba lepiej żeby Pudzian teraz przegrał i nie miał możliwości więcej walczyć bo jak pokazał ma mega braki WE WSZYSTKIM co się tu liczy.

Do tego "wystawała" mu słoninka po bokach, co świadczy że albo nie miał czasu sie przygotować/albo to "nie te czasy" i niestety trudno mu zrobić formę.

Wyszło co wyszło - czyli parodia na skale międzynarodową ot co.

Ale odpuśćmy pudziana - strażak był lepszy :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zdziwiłem się, że Pudzian wygrał - ale nie znam się na liczeniu pkt w MMA :)

widać było, że Mariusz ostro pracował nad kondycją - dziwię się, że nie trenował podstawowych technik - choć obrona przed ciosami w parterze nawet mu wychodziła (w porównaniu do poprzednich walk)

dziwię się, że był na plecach angola i nie przydusił go ? przecież Pudzian ma trochę pary w łapach ;)

no ale to jest show i ktoś musiał na tym kasę robić - widać będą następne popisy - dlatego Mariusz musiał wygrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności