Skocz do zawartości

Mariusz Pudzianowski vs James Thompson


Davi

Rekomendowane odpowiedzi

no ale to jest show i ktoś musiał na tym kasę robić - widać będą następne popisy - dlatego Mariusz musiał wygrać

tym bardziej ze walka pudziana już nie była główną

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlaczego nikt nie przetłumaczył tego co mówił zdenerwowany Anglik wyrywając z rąk prowadzącego galę mikrofon. Szybko puścili dużo reklam, aż sytuacja się uspokoiła.

Ale gołym okiem widziałem że "Pudzian" oberwał i przegrał.

Lubiłem go kiedy był siłaczem. A teraz uważam że jest karierowiczem, który potrzebuje pieniędzy nawet za cenę honoru i obicia buźki.

Pozdrawiam

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem go kiedy był siłaczem. A teraz uważam że jest karierowiczem, który potrzebuje pieniędzy nawet za cenę honoru i obicia buźki.

Sam byś się dał obić za takie pieniądze

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robią jedne z najlepszych gal na świecie. laugh.gif
chyba największą platformę reklamową na świecie (50% walk 50% reklam) pomijając ten fakt sama walka jak w Polsce bywa nie mogła odbyć się bez sensacji i wyszło jak wyszło a podziękowania Pudziana dla olimp'a tylko pokazały o co w tym wszystkim chodzi, czyli mieć dobrą maskotkę w dobrym opakowaniu którą dobrze się zareklamuje a potem dobrze sprzeda.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po walce pojawiły się sugestie, że po takim wyniku walki "Pudziana" z Thompsonem zagraniczni zawodnicy stracą chęć do przyjeżdżania na gale KSW. - Właśnie dlatego podjęliśmy tą trudną decyzję i anulowaliśmy werdykt - wyjaśnili szefowie federacji.

A czyli jeśli nie byłoby sugestii, że zagraniczni zawodnicy więcej na KSW nie przyjadą to problemu by nie było i nikt by nie zwrócił uwagi na ten wałek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, wstyd mi było po ogłoszeniu zwycięstwa (myslałem, że będzie dogrywka), teraz mi wstyd kolejny raz i wydaje mi się, że sędzia to tylko kozioł ofiarny tego wałka.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawil ktos te walke? Ciekaw jestem co zrobia bukmacherzy

Walka była w sobotę więc większość już otrzymała kaske na konto jak postawiła.

Jak ktoś miał kupon w trakcie bo np. zdarzenia dzisiaj to pewnie uznaja za zdarzenie niebyłe i tyle, wytna z kuponów.

Nie ukrywajmy, że to jest tylko kasa. Tutaj nieważne kto wygra a kto nie. Na takim poziomie organizacji pomyłka?! Troche dla mnie przekombinowane.

Ale prawda jest taka, że Pudzian tej walki nie wygrał, co najwyżej zremisował i powinni dać 3 rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co z zagranicy nikt wielki nie przyjechał. Poziom polskiego MMA niestety w porównaniu z europa można porównać do polskiej piłki nożnej. Jedynym Polakiem który w MMA otarł się o wielkich był nastula. Cała reszta walczy z tworami takimi jak Najman. Show moze fajny robią no ale to tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności