Skocz do zawartości

bankier.pl Pytania


freakyphobos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Myślę nad sprobowaniem własnych sił w programie partnerskim Bankier.pl

Czy ktoś tam zarabia? Jeżeli tak prosze o wypowiedzenie się w tym temacie jakie są to kwoty i jaki czas do nich dochodziliscie.

Zagraj w gry przeglądarkowe.

Tylko u nas zagrasz w gry przez www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bankierze co prawda nie jestem, ale M2M działa na zbliżonych zasadach w którym jestem od blisko roku (wcześniej jednak nabierałem doświadczenia w innych pp nie tylko finansowych). Oczywiście, zarobić jak najbardziej można choć myślę że nikt tu raczej nie pochwali się tym ile zarabia - kwota jaką uda się wypracować jest zależna od stopnia zaangażowania, doświadczenia oraz ilości włożonych środków/nakładu pracy - może to być więc kilkadziesiąt złotych miesięcznie, a może być i kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, bo tyle zarabiają najlepsi którzy od wielu lat siedzą głęboko w temacie finansów, który jak już często i gęsto podkreślano na tym forum, jest jednym z trudniejszych tematów do ogarniecia / przebicia ze względu na mega dużą konkurencje

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności