Skocz do zawartości

Pomóż człowiekowi w doborze tematyki bloga!


Burn69

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie wiesz na jaki temat chcesz pisać to po co w pierwszym rzędzie prowadzić bloga?

Jeżeli na początku nie jesteś w stanie z głowy wymienić przynajmniej kilkunastu tematów na wpisy - to uwierz mi - na dłuższą metę nie będziesz w stanie prowadzić wartościowego bloga.

Jeśli chcesz tworzyć tzw. sieczkę to wybór ciekawej tematyki nie ma już znaczenia - wybiera się taką, która się opłaci.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vexatus, pewnie masz racje

@Rzezniczek, mam hobby - gram na gitarze, ale jeszcze niezbyt dobrze. Interesuje się zarabianiem, ale nie zarabiam. Interesuje mnie psychologia, ale jeszcze za mało wiem.. No nie wiem o czym mógłbym pisać jeśli nie robie nic dobrze.

@sz3lo, masz racje.. A z tą sieczką to o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blog o pozycjonowaniu :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog początkującego gitarzysty? Twoje spostrzezenia, trudnosci jakie napotykasz, z czym masz problemy. Blogow nie pisza tylko profesorowie w danej dziedzinie. Grunt zeby dobrze sie czytalo. Poza tym blog to nie encyklopedia ani kurs (w tym przypadku) gry na gitarze. Chodzi o to aby podzielic sie swoimi spostrzezeniami, ciekawostkami itd.

Choc moim zdaniem blog nie jestem dobrym sposobem na zarabianie - trzeba caly czas pisac. Lepiej stworzyc strone, ktorej nie trzeba co chwila aktualizowac i w pewnym sensie bedzie generowac dochod pasywny, pomijajac prace jaka trzeba wykonac zeby wypozycjonowac taka strone.

Zaleta pisania bloga jest taka, ze mozna ludziom w postach ciekawe rzeczy wciskac, jakies e-booki, ref-linki i inne pierdoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję o Komorowskim w świetle negatywnym, masz gwarantowaną pobudkę o 6 przez co nie będziesz spóźniać się do pracy a po wycieknięciu tematu do tv, będziesz miał tyle wejśc, że padnie Ci serwer;].

Mówisz, że ciekawie piszesz jak tak to pisz a ludzie wejdą. Co ci z podsunięcia tematyki jak się okaże, że nic o niej nie wiesz więc i nic nie napiszesz oprócz tego co skopiujesz ze stron podobnych tematycznie. Pisz o tym na czym się znasz.

Pisz o fizyce kwantowej, jak zainteresuje ludzi z NASA to może się pokusza o skonsultowanie i opłacenie wykładu na ten temat, pasuje?:)

BTW nie rozumiem czemu Ciekawie i Reklamuję w środku zdania piszesz z dużej.

Proponuję Ci samemu podać tematykę w której dobrze się czujesz a wtedy możesz zapytać się tutaj ludzi czego chcieliby się dowiedzieć z danego zakresu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleta pisania bloga jest taka, ze mozna ludziom w postach ciekawe rzeczy wciskac, jakies e-booki, ref-linki i inne pierdoly.

Możesz też napisać coś na tyle głupiego by ktoś prostując twoją niewiedzę zrobił sobie jeszcze więcej odwiedzin i bardziej na tym skorzystał.

Imo nie szukaj natchnienia na PiO. Pisz coś dla siebie, mniej bezczelnych reklam innych stron itp. Jak nie wyjdzie to zrób z tego precla i po sprawie.

I nie chwal się blogiem. Ja przez dwa lata nie chwaliłem się nikomu, a potem pochwaliłem się znajomym i blog mi upadł :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności