Skocz do zawartości

Epoka Lodowcowa 4


sting2005

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre, dobre:) moje dzieciaki to uwielabiają :) Przyszły rok będzie naprawdę niezły, jak patrzyłem na filmweba, to same hity się szykują:

- 3D Madagaskar 3

- Dark Knight Rises

- Avengers 3D

- Underworld: Przebudzenie

- Dark Shadows

- Niesamowity Spider-Man

- Straszny film 5

- Niezniszczalni 2

- American Pie: Reunion

- Mission: Impossible - Ghost Protocol

- 3D Faceci w czerni 3

- Skyfall

- Ghost Rider: Spirit of Vengeance

- Silent Hill: Revelation 3D

- Bourne: Legacy

- [REC]³ Génesis

- Starcie tytanów 2

- G.I.Joe: Retaliation

- Sędzia Dredd

- Hostel: Part III

- 21 Jump Street

- Halloween III

- Battleship: Bitwa o Ziemię

oj będzie się działo...:)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam epoke I na VHS ... zdarta do granic możliwości. Był czas że 1 raz na tydzień to leciało - większość tekstów kurde wgryzła się w pamięć ... "mlecyk"

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności