Skocz do zawartości

Mandat karny i bezrobotnosć :)


Koobe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak byłem na studiach wykazałem chęć spłaty po 10 zł miesięcznie, przyszedł gość po kasę raz, kolejny raz już go nie było - odpuścił :D To jest sposób bo chęć spłaty wykazujesz ale kwotami dla jakich nie opłaca się wychodzić z domu :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a jak z KRD? to mnie martwi.
trafić tam to masakra nic na raty nie weźmiesz ani nic w przyszłości.

ciągnie sie jak brzydki zapach z pupy.

Ulatnia sie a i tak idzie za Tobą i przypomina o czynie który zrobiłeś.

Kwota nie jest jakoś strasznie duża tego mandatu ,ale boli mnie ze za głupie światła.

Zawsze jeżdżę ze światłami. teraz nie zapaliłem dwa zakręty i buch

no i oczywiście mamy rok 2014 a przez ten czas, mogło sie pozmieniać.

dlatego pytam nie ukrywam iz sytuacja mnie zestresowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, wstydzilibyście już wszyscy, Stać na Was auto, na OC, przeglądy, paliwo także nie jest tanie. Sami złamaliście przepisy w ten czy inny sposób i jeszcze nie chcecie płacić kary, która ewidentnie się należy? Nie chcecie płacić mandatów to pociąć prawko i jeździć komunikacją miejską, albo rowerem.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mandatów jak już temat został odświeżony to po 1,5 roku anulowałem taki mandat w sądzie. Jadać na polskie morze straż wiejska w Człuchowie złapała mnie przy prędkości 61 km na fotoradar i przysłała mandat. Mandat niestety został odebrany i sprawa po kilku pismach i emaliach kierowana została przez straż wiejską do sądu. Z 70 zł mandatu zrobiło się 180 zł ale na szczęście sąd mandat anulował. Wczoraj niestety dałam się złapać na fotoradar ITD i jestem ciekaw jak to rozegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z KRD? to mnie martwi.

trafić tam to masakra nic na raty nie weźmiesz ani nic w przyszłości.

Byłem klientem KRD, było nieskuteczne, na dodatek mimo wielokrotnych próśb nie wysyłali mi faktur ani mailowo ani papierowo (zmieniłem adres). Mają taki system, że miałem opiekuna ale jak wypowiedziałem umowę zrobili tak, że nie mogłem się do nich dodzwonić, maile też nie dochodziły. Wielokrotnie sami dzwonili, że zalegam z fakturą i tyle samo razy dostali odpowiedź - dostanę fakturę - zapłacę.

Wrzucili mnie swoją "czarną listę" - straszyli sądem. Ani sądu nie było ani czarna lista nie zaszkodziła. Brałem leasing na auto - z góry powiedziałem, że jestem na liście KRD, więc poprosili, żebym i im to dał na piśmie. Wniosek przyjęli, leasing również. Bez problemów.

Swoją drogą mały offtop - KRD to naciągacze, nie polecam ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, wstydzilibyście już wszyscy, Stać na Was auto, na OC, przeglądy, paliwo także nie jest tanie. Sami złamaliście przepisy w ten czy inny sposób i jeszcze nie chcecie płacić kary, która ewidentnie się należy? Nie chcecie płacić mandatów to pociąć prawko i jeździć komunikacją miejską, albo rowerem.
J ogólnie mało jeżdżę własnie z powodów ryzyka mandatów wypadków stłuczek itd innych zagrożeń.
Krótko mówiąc jako kierowca mam paranoje ( czasami) natomiast jako pasażer mam wszystko w miejscu które nie opala sie na plaży.

Uwielbiam być pasażerem niemam stresów nerwów, ale czasem jednak musze sie przejechać bo zapomniałbym jak sie jeździ.

Samochód pożyczyłem od rodziców,swojego nie wyobrażam utrzymywać. Wtedy autonogi :P
to tak na marginesie
Co do krd są tez inne instytucje i interesuje mnie jak to działa.

Bo potem jak będzie się chciało cos wziąć na raty to już jest lipa jest KRD,ERIF

więcej nie znam ale na pewno są jeszcze jakieś instytucje tego typu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up zapłać ten mandat i nie świruj pawiana - zachowaj się jak na dorosłego przystało i ponieś konsekwencje swoich czynów..

ewentualnie zapłać sokiem z gumijagód.

[edyta]

"kolega" @bluro nie ma jaj i nie odnosi się do wątku na forum tylko pisze szepty.. więc odpowiem mu tutaj na jego pytania z szeptów :)

@bluro

po pierwsze, primo: swoje zdanie mogę wyrażać do woli gdzie mi się tylko podoba - to przywilej demokracji, z którego Ty zadając pytania na forum także korzystasz.

po drugie, secundo: możesz widzieć potencjał w czym chcesz, mnie to rybka.

po trzecie, tertio: prawdziwy facet - taki z jajami - do tego dorosły, bierze na klatę swoje winy i płaci zobowiązania - jak nie gotówką to idzie odrobić w polu.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiot Intruder

i tyle w temacie. Napisałem Tobie grzecznie byś nie stosował ataku interpersonalnego.

Ty wyciągasz to na forum publiczne?? Tak robi facet? heeeeh

po drugie, secundo: możesz widzieć potencjał w czym chcesz, mnie to rybka.
to po co te docinki ? było minęło tematu już niema a ja pisałem tu tylko z powodu ze poszukując znalazłem przez Googlownice.
dalej z Tobą już nie dyskutuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dziecko, a gdzie tu atak personalny?

jak nie masz kasy to zapłać w naturze - odpracuj w Caritasie, w polu lub choćby zapłać sokiem z gumijagód..

cała filozofia polega na tym, że dorośli ludzie biorą na klatę odpowiedzialność za swoje czyny a małolaty kminią jak się wykręcić..

a na forum wyciągam publicznie tylko to, że nie masz odwagi przyznać się nawet do błędu.. wolisz cośtam komuś naszeptać jak Cię skrytykował niż posypać głowę popiołem i wziąć na klatę błędy i karę.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czegos ty sie mnie uczepił.

Specialnie wyłaczyłem podpis w tym temacie by nikt sie nei spinał.

Zachowaj swoje zdanie dla siebie zajmuje sie usnięto bo widzę w tym potencjał.

Ty natomiast niewidzisz,... ok Twoja sprawa ale nie stosuj ataku interpersonalnego.

myślę ,że jesteś człowiekiem rozumnym

pozdrawiam spokojnego wieczoru :)

to była moja wiadomość

tyle w temacie nie lubię spin ale nie mam zamiaru dać po sobie jeździć publicznie.

Wnioski niech kazdy wyciągnie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up wnioski są banalne - jest błąd, jest kara. a kary się ponosi oraz wynosi z nich naukę a nie kmini jak uniknąć odpowiedzialności.. tę domenę zostaw politykom.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo potem jak będzie się chciało cos wziąć na raty to już jest lipa jest KRD,ERIF

Jest jeszcze BIK;) Z drugiej strony to bardzo dobrze, że są podobne serwisy i tylko dlatego, że Polacy kochają żyć na kredyt, ale nie lubią regulować swoich należności. BIK pokaże Nam czy ktoś brał coś na raty, czy był sumienny przy spłacaniu itp. Jeśli tak to warto z Nim podjąć jakąkolwiek współpracę. Czy chcielibyście wykonywać jakieś zlecenie za grubą kasę kolesiowi, aby firmie, która ma ogromne długi, nie spłaca ich? Można ich zweryfikować, taki bat na Polaków jest bardzo dobry. Lubimy żyć nie za swoje i takie są konsekwencje. Co do wszelkiego rodzaju mandatów - no cóż - nikt nie dostaje ich za darmo, a wszelkie próby uchylania się od odpowiedzialności świadczą jedynie o tym jak bardzo niedojrzali jesteśmy i czy komuś takiemu powierzylibyście swoją kasę? Zarządzanie finansami? Nie sądzę.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałem Tobie grzecznie byś nie stosował ataku interpersonalnego.

Czym w tym wypadku róznią się ataki personalny i interpersonalny?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności